1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Palyaço Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Palyaço Görmek


Senin kahve falında palyaço şeklinin görülmesi fal sahibinin üzüntülü ve mutsuz olacağı bir durum yaşayacağına delalettir. Ayrıca falına bakılan kişi kendisini huzursuz, mutsuz hissettiren kişilerden bir süreliğine uzaklaşacaktır. Uzman fal yorumcularına göre kahve falında palyaço şeklinde çıkması, kişinin uzun zamandır aklına takılan durumu şart etmektedir. Fal sahibinin canını sıkan ya da moralini bozan şeylerin son bulacağına işaret etmektedir.

Kimi fal yorumcularına göre ise kahve falında palyaço sembolünün çıkması, mutlu ve huzurlu günlerin habercisi konumundadır. Kişi ailesiyle ve sevdikleriyle çok mutlu olacağı bir sürece girecektir. Aynı zamanda maddi manevi sorunlardan sıyrılmak ve huzura ermek olarak da yorumlanmaktadır. Bekâr birinin kahve falında palyaço sembolünün görülmesi karşısına eğlenceli ve çok seveceği birinin çıkacağına delalettir. Fal sahibinin evli olduğu durumda ise palyaço hane içerisindeki mutluluğun ve neşenin sembolü olarak nitelendirilir.

Falda
Falda Palyaço Görmek Ne Anlama Gelir

Olumsuz olarak değerlendiren yorumculara göre ise ikiyüzlü bir arkadaş ya da dostu işaret etmektedir. Fal sahibi kısa zaman içerisinde bu insanla bir tartışma yaşayacak ve arasına mesafe koyacak şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca falına bakılan kişi için bir konuda ya da bir kişi hakkında yanılgıya düşmek olarak da değerlendirilir. İnsanların gerçek yüzünü görememek olarak da ifade edilmektedir.Falda Palyaço Şapkası Görmek 

Falına bakılan kişi için genel anlamda olumlu olarak yorumlanan bir semboldür. Kişinin sorumlulukların hafiflemesine yardımcı olacak ve ona destek olacak birini işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin hayat dolu biriyle tanışacağına ya da bir davete katılacağına da delalet olarak gösterilmektedir. Kimi fal yorumcularına göre ise iş yerinde huzurlu ve mutlu bir iletişimin olması çalışma ortamının güzel olmasını işaret etmektedir. 

Falda Palyaço Kafası Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda Rüzgâr Gülü Görmek Neye İşarettir?Falda görülen palyaço kafası fal sahibi için yeniliklere delalettir. Fal sahibinin hayatına girecek yeni biri olduğuna ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Bu gelişme ile birlikte fal sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha ereceğine işaret etmektedir. Ayrıca kişiyi mutlu eden bir haber ya da uzun zamandır görmediği biriyle bir araya gelmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü