1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Size çok acayip bir hikâye anlatacağım,

2004 yılının 16 Haziranında Askerlik nedeniyle İskenderun Deniz Er Eğitim Alayından sonra Usta Birliği TCG Oruç reis gemisine gönderildim. Dur dur bir saniye çok ileri sardık!

Adana’da yaşadığım süreç de orada tanıştığım beraber çok zaman geçirdiğimiz IRC Chat odaların popüler olduğu zamanlardı, Birisiyle tanıştım… sade bir yaşantısı vardı ve mütevazi bir aileden geliyordu. 

Uzun bir zaman arkadaşlık yaptıktan sonra birbirimize güvenmeye başladık!

Ailem şehir değiştirme kararı aldıktan sonra, bu arkadaşla görüşmeye devam ettik, Bir süre sonra Askerlik nedeniyle internet den uzun bir süre uzak kalacağım için, içerik sitem olan keyifli.com’u bu arkadaşa bırakmak zorunda kaldım.

Bu süre içinde ilk göz ağrım olan “keyifli.com” alan adını bu arkadaşa emanet ederek yönetmesi için tüm tasarrufu bu arkadaşa verdim. Ancak askerlik sonrasında almak sözüyle… zaten ilerlemekte ve kendi adına bir popülerliği olan sitenin gün geçtikçe daha iyi yerlere gelmeye başlamış. Arkadaşımız emek vermiş.

15 ay sonrası askerden dönüşte gerekli panelleri istediğimde verdi, o gece fikrini değiştirerek zaten değiştirmediğim panel şifrelerini değiştirerek vermekten vazgeçtiğini buna emek verdim, buraya getirdim, diyerek benimle olan tüm irtibatını kopardı. O kadar zor bir durum ki askerlikten gelir gelmez büyük bir kazığın şokuyla dünyamı karattı. Yaklaşık 1,5 sene sonra Malatyalı bir doktora domaini sattığını öğrendim.

Bu arkadaşla iletişime geçerek almak istedim âmâ satmadı, çok uzun süre peşinden koştum.

Sonunda işinin yoğunluğundan hiçbir şey yapmadığından Serdar abi keyifli.com domaini bana satmaya karar verdi.

1984 doğumluyum, özel bir şirkette Seo ve reklam stratejisi olarak çalışıyorum. Bu süreç içinde kendimi geliştirerek birçok içerik sitesi açtım ve reklam gelirleri elde ediyorum.

Direk keyifli.com üzerine bir proje başladım ancak adsense de sıkıntı yaşadığımız için iptal etmek zorunda kaldım. Sonra tevafuk olacak ya keyifli.net satıldığını öğrendim hemen satın aldım.

Kendimi hazır hissettiğimde projeye tekrar başlarım düşüncesi vardı. O gün geldi, Bugün 4 Ağustos 2022 Aslan burçları bu ay ne işe başlarsa başlasın başarılı olacaklar sözünü okuduktan sonra karar verdim ve start verdim.

keyifli.net “Anlamanın Keyifli Yanı” sloganıyla ONLINE

20 yaşındaki Ömer’in yaşadıkları!

Şu an gördüğüm pencereden baktığımda, Olması gereken buymuş Aslında diyebilme Aklını fikrini veren, bu basiret ilham eden Allah’a şükrüne acizim.

O Arkadaşa karşa dair hiçbir şey hissetmiyorum, Kızgınlık, öfke vb. hiçbir duygum yok, Allah işini gücünü rast getirsin. Helalı hoş olsun. Bizden de uzak olsun. O misyonunu tamamladı, hayatımızdan çıktı. Bitti. Geçti. Gitti.