1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda P Harfi Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda P Harfi Görmek

Kahve fallarında merak edilen ve sıklıkla rastlanan bazı semboller bulunmaktadır. Bu semboller genelde sayılar ve harfler olarak göze çarpmaktadır. Kişinin falında harfler görülmesi genelde yakın çevresi ve yeni tanışacağı kişileri işaret etmektedir. Kahve falında p harfi görülmesi fincan sahiplerinin hayatına yeni birinin gireceğine işaret etmektedir. Adında p harfi bulunan biriyle yeni bir aşka yelken açılabileceği gibi aynı zamanda iş hayatı ile ilgili gelişmeleri de ifade etmektedir. Kişinin falında p harfi çıkması o kişiyle yakınlaşması ya da anlaşmazlık yaşaması anlamlarını taşımaktadır.

Bazı âlimlere göre ise kahve falında p harfinin görülmesi kişiye ulaşacak müjdeli bir haberi temsil etmektedir. Özellikle kişinin yakın çevresi ile ilişkilendirilen p harfi yeni alınacak kararları ve kişinin hayatında gerçekleştireceği değişiklikleri de ifade etmektedir. Yorumcular fincan sahibinin gizlediği ya da sakladığı şeylerin gün yüzüne çıkması olarak yorumlamaktadır. Fal sahibinin eğer bir sırrı varsa bu yakın zamanda ortalığa dökülecektir. Bundan dolayı fal sahibi kısa süreli olarak üzüntü ve manevi bunalım yaşayabilir şeklinde yorumlanır.

Falda P Harfi Görmek Ne Anlama Gelir 
Falda P Harfi Görmek Ne Anlama Gelir 

P harfinin fincanda belirmesi halinde kişiyi birebir ilgilendiren gelişmeler yaşanacaktır. falda tabakta görülmesi ise ailesi ve sosyal çevresindeki gelişmeleri işaret etmektedir. Bekâr kimseler için adında p harfi bulunan biriyle tanışmak ya da aynı ortamda bulunmak olarak değerlendirilmektedir. Evli kimseler için ise eşiyle anlaşmazlık yaşamak ve araya küskünlük girmesi şeklinde yorumlanır. 

Falda Ters P Harfi Görmek 

Fal sahibi eline ulaşacak parayı temsil eden bir semboldür. Kahve falında ters p harfi görünmesi maddi anlamda bir müjde almak olarak yorumlanmaktadır. Fincan sahibine bir miras kalabileceği gibi ailesinden de maddi destekte görebilir. Ayrıca borçları kapatmak, geçimi kolaylaştırmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin yakın süreçte çeşitli fırsatlarla karşılaşacağı ve bunları iyi değerlendirileceği şeklinde yorumlar da mevcuttur. Aynı zamanda kahve falında görülen ters p harfi kişiye ulaşacak iş tekliflerini de nitelemektedir. Fincan sahibi için maddi rahatlıkla birlikte hayatına gelecek huzuru temsil etmektedir. Genel manada olumlu olarak değerlendirilen harf sembollerinden biridir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Keçi Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?