1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Firavun Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Firavun Görmek

Falda firavun görmenin manası ezilmek, küçük görülmek ve aşağılanmaktır. Bu dönemde fal sahibi veya çevresinden biri haksızlığa uğrayabilir. Bu kişi büyük ihtimalle fal sahibinin kendisi olur. Haksızlık yapacak kişi onun patronu olacaktır. Ya da bir aile büyüğü de olabilir. Patronunun onu hor görmesi ve hakkını vermemesi ihtimal dâhilindedir. Bu durum fal sahibinin işinden ve patronundan soğumasını yol açacaktır. Bu işin sonu istifaya kadar gidebilir. Fal sahibinin maaşı geç verilebilir veya emeği göz önünde bulundurulmaz. Ya da bir aile büyüğü hak etmediği halde ona eziyet eder. Bu dönemde bu tarz şeyler olabilir. Her iki durum da fal sahibini oldukça üzecektir. 

Falda
Falda Firavun Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda firavun çıkmasının diğer anlamları ise isyankârlık ve günahkârlıktır. Fal sahibinin bu dönemde bazı günahlara karışması mümkündür. Diğer yandan dini açıdan zayıf bir karaktere sahip olacaktır. Fakat bu durum fakat uzun sürmeyecektir. Fal sahibi işlediği günahların farkına varacak ve bunun için bağışlanmak isteyecektir. Ve bunun için de elinden geleni yapacaktır.  

Falında firavun çıkanlar kısa zamanda günahlardan uzaklaşacaktır. Bu günahlar fitne, fesat, yalan ve dedikodu gibi şeyler olabilir. Fal sahibi bu günahları geride bırakıp hayatında beyaz bir sayfa açacaktır. Manevi hayata yönelerek çevresi için hayırlı şeyler yapacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Yaratık Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü