1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Fincan Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Fincan Görmek

Falda fincan görmek sahibinin tüm sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağını işaret eden bir semboldür. Yakın zamanda hayatının değişeceğine ve güzel yönlü gelişmelerin yaşanacağını delalettir. Aynı zamanda beklenmeyen sürprizler yaşanacağını işaret etmektedir. Bu bir misafir olabileceği gibi aynı zamanda uzaklarda ulaşacak bir haber olarak da nitelendirilir. 

Bekâr kimsenin falında fincan şeklinin görülmesi yeni biriyle tanışmaya ve görüşmeye işaret etmektedir. Fal sahibi fevri kararlar almamalı tabiri caizse ince eleyip sık dokumalıdır. Evli kimseler için ise fincan şeklinin görülmesi eşiyle alacağı bir karara bir mülk ya da yatırım niyetine yorulmaktadır. 

Falda
Falda Fincan Görmek Ne Anlama Gelir 

Kahve falında tabakta görülen fincan şekli ise haneye ulaşacak yüklü miktardaki bir paranın habercisi konumundadır. Aileye bir satış ya da yüklü miktarda kazanç ulaşabilir ya da mirastan pay kalabilir şeklinde yorumlanır.

Kimi yorumcular tarafından ise fincan şekli fal sahibinin karakteri ve tutumlarıyla ilişkilendirilir. Ani alınan kararların zarara uğratacağına ve kişinin çabuk parlayan bir yapıya sahip olduğuna delalettir. Fal sahibi bu tür davranışlarından dolayı sosyal çevresinden soğukluk görebilir ve kırgınlık yaşayabilir. Sabırlı olunması gereken durumları ve sakinliği işaret etmektedir. Uzman yorumcular fincan sembolünü hem olumlu hem de olumsuz olarak farklı şekillerde değerlendirebilmektedir. 

Falda Kırılmış Fincan Görmek 

Fal sahibinin bir süre çok küçük şeylerden dolayı tartışmalar ve anlaşmazlıklar yaşayacağına delalettir. Çıkan ufak tefek tartışmalardan dolayı kişi üzüntü yaşayabilir ve sıkıntılı zamanlar geçirebilir. Aynı zamanda fal sahibi için çevreden destek görmeye ve yakınlarından yardım almaya işaret etmektedir. Zor geçen zamanlardan sonra feraha erişmek maddi ve manevi darlıktan kurtulmak olarak da yorumlanmaktadır. 

Falda Kapalı Kahve Fincanı Görmek 

Pek olumlu olarak değerlendirilmeyen sembollerden biridir. Uzman yorumcular tarafından maddi ve manevi zarara uğramak olarak yorumlanmaktadır. Kişinin sağlığıyla sınanacağına ve maddi kayıplar yaşayacağına delalettir. Kimi yorumculara göre ise kabul olan ve yerine gelen bir duayı temsil etmektedir. Fal sahibi kısa süre içerisinde uzun zamandır hayalini kurduğu ve beklediği şeye kavuşacaktır. Kişiyi bekleyen değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağı yoğun süreci ifade etmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Büyük Balık Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü