1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Domuz Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Domuz Görmek

Falda domuz görmek Özellikle yaşadığımız toplumda pek sevilmeyen bir sembole dönüşmüş olan domuz hayvanlar arasında da en pis canlılar arasında sınıflandırılır. Kahve falında domuz görmek buna bağlı olarak kötü bir yorumlamaya sahiptir. Bazı hayvanların sembolünü kahve fincanında görmek nasıl ki iyiliklere işaret ediyorsa, kahve fincanında domuz görmek bu bağlamda kötü insanlarla karşılaşacağına delalettir. 

Kötü insanların çevrenizde var olduğuna, bu insanlardan çeşitli kötülükler göreceğinize de işaret eden domuz aynı zamanda içerisinde olduğunuz fakat farkına varamadığınız bir takım oyunları da ortaya koyabilir. Hayatınıza yeni girecek insanlardan negatif tutumlar görmeniz, size karşı atacakları büyük kazıklar olması, hem maddi hem de manevi anlamda zarar göreceğiniz bir dönem yaşayacağınız vurgulanabilir. 

Falda
Falda Domuz Görmek Neye İşarettir?

Profesyonel fal yorumcuları domuz sembolünü intikam ile de özdeşleştirebilir. Geçmişte husumet yaşadığınız birisinin intikam planları yaptığı şeklinde yorumlayabilecekleri gibi aynı zamanda içten içe sizi alaşağı etmek isteyen insanların varlığından da söz edebilirler. Üstelik bu durum geçmiş dönemlerde kötülük yaptığınız insanlardan kaynaklı olabileceği gibi aslında kötülüğünüzün dokunmadığı ama size kötülük besleyenler tarafından da yaşatılabilir. 

Kahve falında domuz çıkması bir diğer yorumla haram parayla özdeşleşmiştir. Pek çok kişinin falında domuz çıktığında çok kısa bir zamanda çok yüksek meblağlar kazanacağı öngörülür. Tabii ki bu kazanç helal bir kazanç değildir. Haram yollarla, suça bulaşarak, haksız şekilde kazanılmış büyük ve kolay paralar domuz sembolünün manalarındandır. Kişinin bu yollara sapmaması, doğrudan ayrılmaması tavsiye edilir.

Her ne kadar kısa sürede çok büyük meblağlar kazanmak hayat standardını hızlıca yükseltmek anlamına gelse de kahve falında domuz görenler bu kazançları çok kısa sürede kaybedebilirler. Haram para bir noktada haydan gelip huya giden bir para olarak görülmelidir. İnandığımız dinimiz Müslümanlığa göre de domuz haram kılınmış bir hayvandır ve yenmemelidir. Falda domuzun görülmesi de bu vesileyle haram yollarla kazanılan para şeklinde yorumlanır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Mide Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Yaban Domuzu Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında yaban domuzu hem maddi yönden hem de manevi yönden uğrayacağınız büyük zararları sembolize eder. Ki bu çoğunlukla hayatınızda olan bir kişiden değil, yeni tanıdığınız ya da tanışacağınız bir kişiden gelir. Hayatınıza duygusal anlamda giren bir kişinin sizi bozguna uğratması, yeni edineceğiniz bir arkadaştan kazık yemek, aileye yeni giren bir üyenin sizi sırtınızdan bıçaklaması gibi pek çok farklı varyasyon üzerinde durulabilir.

Yine uzman fal yorumcularına göre yaban domuzu kahve falında evlilerin eşleriyle alakalı yaşayacakları sadakatsizlikler şeklinde yorumlanmaktadır. Çevresinde çok sayıda insan olan, bunlardan şüphe duyulan bir ilişki söz konusu ise falı baktıran kişinin bundan zarar görmemesi için dikkatli olması önerilir. Özellikle eşini böyle ortamlardan uzak tutması olası istenmeyen sorunların önüne geçebilir. Kem gözlü, gözü dışarıda ve aynı zamanda eşinizle fazla yüzgöz olan insanlardan şu dönemlerde uzak durmak faydalı olacaktır. 

Kahve Falında Domuz Burnu Görmenin Anlamı?

Arkadaşlık ilişkilerinde, aile ortamında ya da sosyal çevrede pek çok hareketimiz kişiliğimizi belirler. Bazen ise istemediğimiz durumlara düşebiliriz. İşte böyle durumları aşmak oldukça uzun zaman alır. Ki bazen hiç istemediğimiz bu durumlara başkaları tarafından düşürülürüz. Bizi kıskanan, bizi rezil etmek isteyen ya da hor görülmemizden keyif alacak bazı insanlar her zaman çevremizde olacaktır.

Kahve falında domuz burnu çıkması işte tam olarak buna işarettir. Çevrenizde bulunan birisinin, arkadaşınızın, iş arkadaşınızın, sevgilinizin, akrabanızın topluluk önünde sizi küçük düşürmeye yönelik hain planları olduğuna işaret eder. Çevrenize daha dikkatli ve hassas yaklaşmalı, bu dönemi yara almadan ve zedelenmeden atlatmalısınız. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü