1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ayı Pençesi Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Ayı Pençesi Görmek

Kahve falında ayı pençesi görülmesi, fal sahibi için pek olumlu ve hayırlı anlamlara gelmemektedir. Genellikle düşman ve sakıncalı yakın çevre şeklinde yorumlanmaktadır. Kahve falında ayı şeklinin görülmesi, kişinin iş hayatındaki rakiplerini ve iş hayatı içerisindeki mücadelesini temsil etmektedir. 

Özellikle fal sahibinin iş yaşantısındaki çevresinde fesatlık hissinin hâkim olduğu, rakip olarak görüldüğü, kendisinin başarılarının kıskanıldığı gibi durumlara delalettir. Kahve falında ayı pençesinin görülmesi, fal sahibinin etrafındaki kişilerin, onun arkasından iş çevirdiği, zarar vermek için planlar yaptığı, yüzüne gülüp kuyusunu kazdığı anlamlarını taşımaktadır. Fal sahibinin falında çıkan ayı pençesi sembolü, dikkat edilmesi gereken bir kadını temsil ettiği gibi tanınan ya da tanınmayan yabancı birisi olarak da yorumlanmaktadır.

Falda
Falda Ayı Pençesi Görmek Ne Anlama Gelir

 Falda ayı pençesi çıkması fal sahibinin çevresine karşı dikkatli olması ve temkinli davranması, sosyal ilişkilerinde özenli olup herkesle her şeyi paylaşmaması ve konuşmaması gerektiğine işaret etmektedir. Kahve falında çıkan ayı pençesi, kişinin etrafında düşman ya da düşmanların olduğunu fakat bunu fark ettirmediklerine delalettir. Bazı yorumculara göre ise sevilen kişiden istemeden görülen zarar ve kırgınlık olarak da değerlendirilmektedir.


Ayı pençesinin büyüklüğü de falın yorumlanasında önemli bir etken olarak görülmektedir, pençenin büyüklüğü üzüntünün büyüklüğünü ya da düşmanın ne kadar güçlü olduğunu simgelemektedir. Falında ayı pençesi çıkan fal sahibi çeşitli durumlardan dolayı büyük üzüntüler yaşayacak ve zor durumda kalacaktır. Fal da ayı pençesi görmenin düşman, zorluk, tartışma ve anlaşmazlık gibi anlamlarının olmasının yanında, yakın çevreden gelecek zarar anlamını da taşımaktadır.

 Fal sahibinin tabağında ayı pençesi çıkması ise, aile içinde fesatlık yaşanacak bir durum olduğu, hane içinde bir düşman olduğu huzurun ve ağzının tadını kaçacağına işaret etmektedir. Kötü ve sıkıntılı zamanların baş göstereceği, baş etmek de zorlanılan düşman ya da düşmanlarla mücadele etmek, üzüntü yaratacak büyük bir tartışma içine girmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?


Genellikle kötü ve olumsuz şekilde ifade edilen ayı pençesi, çevreden görülecek zararın ve üzüntünün yakın kişilerden tarafın yapılacağına, zorbalık ve baskıya maruz kalınacağına, kişinin sadece bir araç olarak kullanıldığına bunu fark edemediğine delalet olarak bilinmektedir. 

Fal sahibiyle ilgili çeşitli dedikodular olduğuna, işyerinde alt kademede çalışanların çekemediğine, fal sahibinin başarılarından ve girişimlerinden rahatsız olunduğuna ve kötülenerek yerinden itibarından edilmeye çalışıldığına işarettir. Falında ayı pençesi çıkan kişi, yakın çevresi ve iş arkadaşlarına karşı dikkatli olmalı, iletişimini makul bir seviyede tutmalı ve gerekirse mesafeli bir tutum takınmalıdır.


Falında ayı pençesi çıkması, sadece sosyal ilişkilerde olumsuzluğu değil ekonomik olarak da zarar görmeyi temsil etmektedir. Fal sahibinin maddi zarara uğrayacağı, kazancının düşeceği ve geçimin zor olduğu bir sürece girileceği anlamlarına gelmektedir. 

Kahve falın ayı pençesi görmenin hane içindeki yorumu ise hevesi kıracak, can sıkacak kötü tartışmalar yaşanacağına, eleştirilere ve soğukluklara maruz kalacağına işaret olarak değerlendirilmektedir. Kahve falında ayı pençesi görülmesi fal yorumcularına göre, düşmanlardan gelen zarar neticesinde ekişinin üzüleceğine zor durumlarda kalınacağına ve kurtulmanın zaman alacağına delalettir.


Fal yorumcuları fincanda ya da tabakta görülen sembollerin gerçek hayattık kişiliklerle de ilişkili olduğunu ifade etmektedir, ayı ve ayı pençesi sembolü; güçlü bir fesatlığı, tehlikeli bir kadını, darbe verecek zaafı, iftira ya da dedikoduyu, huzursuzluğu ve bununla birlikte gelen aile içi ve dışı çatışmaları temsil etmektedir. Fallarda çıkan ayı pençesi çoğunlukla hayra ve olumlu şeylere yorulmadığı gibi kişiyi temkinli davranmaya yönlendirmekte ve art niyetli düşmanlara karşı uyarı niteliği taşımaktadır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü