1. Anasayfa
 2. Sağlık

İnternetten TC Kimlik No ile Tahlil Sonucu Öğrenme


Tahlil sonuçlarınızı öğrenmeniz lazım fakat iyi mi sorgulama yapacağınızı bilmiyor musunuz? Sizin için tahlil neticeleri öğrenme hakkında bütün detayları derleyip burada paylaştık. Hastane tahlil sonucumu iyi mi öğrenebilirim?, T.C. hüviyet numarası ile hastane tahlil kararı öğrenme, internetten tahlil kararına iyi mi bakılır, devlet hastanesi tahlil sonucu, tahlil kararı öğrenme e- devlet, sıhhat ocağında yaptırdığım tahlil kararı öğrenme, T.C. hüviyet no ile tahlil kararı öğrenme İstanbul, T.C. hüviyet no ile Ankara ve öteki bütün iller için tahlil kararına iyi mi bakılır ayrıntılı bir halde anlattık.

TC ile Hastane Tahlil Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternetten yapmış olduğunuz tahlil neticeleri denetim etme işlemini, e-Nabız sistemi ya da e- Devlet üstünden denetim edebiliyorsunuz. Bu işlemin iyi mi yapıldığını aşağıda adım adım sizler için anlatacağız.

 • İlk olarak e- Devlet üyeliğinize giriş yapacaksanız, giriş bilgilerinizi doğru girmeniz gerekir. T.C hüviyet numarası ile şifrenizi girdikten sonrasında arama bölümüne tahlillerim yazarak arama yapın.
 • Tahlillerim kısmında e-Nabız sıhhat sistemi seçeneğinden programa bağlanın. e- Nabız sistemine giriş yaptıktan sonrasında sayfada oluşturulan tahlillerim kategorisinde bütün meydana getirilen tahlilleri ve neticelerini denetim edebilirsiniz.
 • Eğer E- Nabız şifreniz yoksa, e- Devlet üstünden T.C. bilgileriniz ile giriş yapmış olup gizyazı oluşturabiliyorsunuz. Ya da aile hekiminizden geçici e-nabız şifresi alarak sonuçlarınıza bakabilirsiniz.
 • Hastane tahlil sonucunuzu MHRS sistemine giriş yapıp, sonrasında hangi hastanede tahlil yaptırdıysanız, o hastanenin ismini seçip alakalı tahlil sonucunuzu denetim edebiliyorsunuz.
 • İsterseniz tahlil sonucunu telefonunuza indirebilir ya da bütün sonularınızı buradan denetim edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir;  Lazer Göz Çizdirme Fiyatları Ne Kadar? 2023

Ayrıca buluşma gün ve saatini, doktorunuzun ismini da buradan denetim edebilirsiniz.

İnternetten Tahlil Sonucu Öğrenme

Tahlil sonucunuz için hastaneye ya da aile hekiminize gitmenize gereksinim duymadan internetten sorgulayabilirsiniz. Tahlil sonucunuzu çabucak internetten öğrenebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafınca vatandaşların kullanımına oluşturulan merkezi hekim buluşma sistemi vasıtası ile internetten, hem muayene randevusu almak hem de tahlil sonuçlarına bakmak iyi mi yapılır?

 • İlk iş MHRS sistemine giriş yapın.
 • Ardından tahlil sonuçlarım bölümünden bilgilerim bölümüne giriş yapın, sonuçlarınızı burada göreceksiniz.
 • Bunun dışında, şunu da hatırlatmakta yarar var. Tahlil neticelerini sistem her hastanenin değişik göstermektedir.
 • Bazı hastanelerde yaptırdığınız tahlil kararına bakmak istediğinizde barkod sistemi bilgisi sizden istenebilir.
 • Ya da doğum tarihi, yaptırmış olduğunuz tahlil ismi gibi bilgiler istek edilebiliyor. İstenilen detayları biliyorsanız bu tarz şeyleri doldurarak tahlil kararına ulaşabilirsiniz.
 • Eğer istenilen detayları bilmiyorsanız, tahlil yaptırdığınız hastaneden bu detayları alabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Devlet hastanesinde daha yeni ya da daha ilkin yaptırdığınız tahlil sonucunu denetlemek için, dilerseniz prosedür yaptırdığınız hastaneye gidip kimliğiniz ile sonuçlarınızı alabilirsiniz. İnternetten sonuçlarınızı denetlemek isterseniz, tahlilleri yaptırdığınız hastane ismini ve yaptırdığınız tahlilleri bilmeniz gerekiyor.

Örnek verecek olursak, tahlil yapmış olduğunuz hastanenin resmi web sitesine giriş yapın tahlil kararı ve sorgulama bölümüne girin barkod numarası ve T.C. numaranız ile sorgulamanızı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

E- Devlet Tahlil Sonuçları Öğrenme

E- Devlet ile tahlil sonuçlarınıza 2 değişik şekilde ulaşabilirsiniz. E- Devlet Tahlil Sonuçları Öğrenmek için yapmanız gerekli olanlar aşağıdaki gibidir:

 • E- Devlet malumat sisteminde tedavi detayları sorgulama bölümüne giriş yaparak hüviyet doğrulaması yapın tedavi ve tahlil sonuçlarınızı buradan inceleyin.
 • e- Devlet girişi yaparak, e- Nabız bölümüne giriş yapın ve tahlil sonuçlarınızı görüntüleyin.
 • E- Devlet şifreniz bulunmuyorsa PTT şubelerinden bir ücret ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz. e -Nabız girişleri için e-devlet üstünden gizyazı oluşturabiliyorsunuz.
E- Devlet Tahlil Sonuçları Öğrenmek için tıklayınız.

Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları Öğrenme 2023

Sağlık ocaklarında yaptırılan tahliller için öncelikle yaptırdığınız tahlilin kaç günde çıkacağını öğrenmeniz, sonrasında ise test meydana getirilen tüpün üstündeki numarayı almanız gerekiyor. Tahlil sonucunuzu sorgulamak için bu numaranın olması gerekir. Tahlil sonucunu öğrenmek için ise; LABİM sayfasından denetim edebilirsiniz. Bu prosedür için T.C. hüviyet numaranız ve kayıt numaranızın olması gerekiyor. Kayıt numaranız tahlilin yapıldığı tüpün üstündeki barkod da yazmaktadır. Bu detayları ya da şifreniz ile girdikten sonrasında tahliller sıralama durumunda önünüze gelir. Burada tahlillerinizi görebilir ve çıktısını çıkarabilirsiniz. Fakat ihmal etmeyin ki, neticeleri kesinlikle uzman doktorun görmesi gerekir. Hastanın ya da uzman hekim olmayan bir kişinin tahlili yorumlaması bir anlam anlatım etmez. Tıbbi açıdan da bir geçerliliği yoktur.

İlginizi Çekebilir;  Lazer Göz Çizdirme Fiyatları Ne Kadar? 2023

Sağlık Ocağı Kan Tahlili Saatleri: 09:00- 11:00 arasındadır.

Patoloji Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Patoloji sonucunu internetten denetlemek oldukça kolay! Yaptırdığınız patoloji sonucunu öğrenmek için yapmanız gerekli olanlar oldukça kolay ve kolay işlemler. İşlemi yapmış olduğunuz hastaneden size verilen netice alma kartı ya da barkodu ile e- Nabız sistemine giriş yapın. T.C. bilgileriniz ve giriş işlemlerini yaptıktan sonrasında barkod üstündeki kodu girip sonucunuza bakabilirsiniz.

İnternetten Emar Sonucu Sorgulama

E- Nabız Emar Sonucu Nasıl Öğrenilir?

e- Nabız sistemi ile emar sonuçlarınızıda öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereksinim duyulan internetten e- Nabız sistemine giriş yapmanız sonra, yaptırmış olduğunuz tahlil ve işlemler için size verilmiş olan netice alma belgesi ile detayları doğru bir halde yazıp denetim etmek. Barkod üstündeki sonucunuz e nabız üstünden karşınıza çıkacaktır. Bu sistem vasıtası ile aldığınız ilaçlar, hastahaneye gittiğiniz tarihler ve emar neticelerini denetim edebiliyorsunuz. E-nabız şifrenizi e-devletten giriş yaparak oluştura bilirsiniz.

EMAR – MR Sonuçları İnternetten Öğrenilir mi?

MR (emar) sonuçlarınızı internetten denetlemek için. Tomografi, patoloji, kan tahlilleri bütün bu işlemleri internetten denetim edebiliyorsunuz. İnternetten e-nabız sistemine giriş yapmış olup hastane tarzı yaptıktan sonrasında barkoddaki kodu girerek kontrolünü yapabilirsiniz. Sıra beklemeden telefondan ya da bilgisayardan MR sonucunuzu denetlemek mümkün.

T.C. Kimlik No ile Tahlil Sonucu Öğrenme İstanbul 2023 (Labim)

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğünce çevrimiçi işlemler uygulaması ile yeni bir hizmet geldi. Bu hizmet vasıtası ile sıhhat ocaklarında meydana getirilen laboratuvar sonuçlarınızı kolay ve çabucak öğrenebilirsiniz. T.C. hüviyet numaranız ile bu neticeleri denetlemek oldukça kolay. LABİM sistemini kullanarak kısa sürede sonuçlarınızı alabilirsiniz. Bu sistem hastalara büyük bir kolaylık sağlıyor. Fakat illere göre bu uygulamada değişim göstermektedir. Yine MHRS ve e- Nabız sisteminden bilgilerinizi kent ayrım etmeden barkod numaranız ile giriş yapmış olup İstanbul tahlil laboratuvarı (LABİM) sisteminden bütün sonuçlarınızı elde edebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir;  Lazer Göz Çizdirme Fiyatları Ne Kadar? 2023

T.C. Kimlik Numarası İle Tahlil Sonucu Öğrenme Ankara 2023

Ankara ilinde tahlil verdiyseniz ve tahlil sonucunuz için dilerseniz E- Nabız, MHRS sistemini kullanabiliyorsunuz. Ek olarak Ankara valiliği sıhhat bakanlığının geliştirdiği çevrimiçi sorgulama sistemi ile giriş yapmış olup bütün laboratuvar neticeleri bilginize ulaşabilirsiniz. Sisteme giriş yapabilmek için T.C numaranızı, barkod numaranızı ve soyadınızı girerek işleminizi denetim edebiliyorsunuz. Barkod numaranızı bilmiyorsanız sıhhat ocağı ya da aile hekiminizi arayarak giriş için istenilen detayları istek edebilirsiniz. Bu detayları doğru ve kusursuz yazmanız durumunda tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

İnternetten Kan Tahlili Sonucu Alma

E-Nabız, Mhrs sistemlerini kullanarak internetten kan tahlili neticeleri da alınabilir. Bu sistemlere gene TC hüviyet numaranız ve şifreniz ile giriş yapmış olup tahlil sonuçlarına çabucak ulaşmak mümkün.

E-Nabız şifreniz yoksa E-Devlet üstünden gizyazı oluşturup giriş yapabilirsiniz. Tahlil sonucunuz öğrenmek için tüp üstünde bulunan barkod numarasınada gereksinim duyulur.

TC ile Tahlil Sonuçları Sorgulama İzmir

İzmir ilinde ikamet eden ve tahlil verip sonucunu merak edenlerin de kullanacağı iki değişik sistem bulunuyor. İsterseniz E- Nabız, MHRS sistemini kullanarak tahlil sonuçlarına bakmak mümkün.

Ayrıca bu sistemlerden tahlil sonucunuzu çıktı olarakta alabiliyorsunuz. Unutmayın ki tahlilinizi sizin yorumlamanız sıhhat açısından bir anlam anlatım etmez. Tahlil sonuçlarınızı uzman bir doktorun yorumlaması gerekir.

TC ile Tahlil Sonuçları Sorgulama Adana

Adana’da hastanede ya da Sağlık ocağında tahlil verdiyseniz ve kararı merak ediyorsanız gene E-Nabız sistemine kullanıcı girişi yaparak sorgulama yapabiliyorsunuz. Sorgulama sonucunu öğrenmek için tahlil yapmış olduğunuz hastane ve tahlil barkod numarası gerekir.

Bu detayları girerek Adana ilinde TC hüviyet no ile internetten tahlil kararı sorgulanabilir. Bu prosedür işte bu kadar kolay.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü