1. Anasayfa
 2. Nedir

Instagram İçin Resimli Anket Soruları


0

Resimli Anket Soruları

Instagram hikâyeleri ile etkileşimlerinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunun için aynı zamanda sosyal medya devinin sağladığı imkânları da kullanmanız mümkün. Örneğin anket özelliği kullanıcılar tarafından en çok ilgi gösterilen seçenekler arasında görünüyor. Özellikle onlara seçim şansı sunulması ve bu sonuçların sonrasında da paylaşılması ciddi bir etkileşim kazandırıyor.

Instagram İçin Resimli Anket Soruları
Instagram İçin Resimli Anket Soruları

Bu yüzden gerek kişisel gerekse işletme hesaplarında düzenli olarak hikâye anketleri düzenlenmesi tavsiye ediliyor. Tabii ki bir anketi daha çekici yapacak olan en net detay görselleştirmedir. Çünkü insanlar yazıyla ‘’hangi aktörün yerinde olmak isterdiniz’’ sorusuna direkt olarak Leonardo Di Caprio seçeneğine tıklamaktan geri kalabiliyor. Oysa orada Leonardo Di Caprio’nun fotoğrafının yer alması tıklama oranlarını iki kattan daha fazla arttırıyor. Bu da etkileşim açısından değerli bir yükselişe sebep oluyor.

Aşağıda birbirinden farklı konseptler için hazırlanmış ve aynı zamanda belirlenmiş soru cümlelerinin dışına çıkılarak da kullanılabilecek çok sayıda anket görseli mevcut. Bunları Instagram hesabınızın hikâyelerinde yapacağınız anket gönderileriniz için kullanabilir ve çok daha geniş çaplı bir etkileşime merhaba diyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Roma Döneminde Kolezyum’da İnfaz Edilecek Olan Tüccara Aslan Yerine Hangisi Gelmiştir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü