1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Mezar Taşı Görmek


Fal sahibi için çeşitli sağlık problemleri yaşanacak, tartışmalar ve rayından çıkacak işler olarak tabir edilir. Falında mezar taşı çıkan kimse bir hastalığa tutulabilir ya da hayatındaki kötü hadiselerle yüzleşebilir. Aynı zamanda kötülük ve düşmanlık besleyen kimselere işarettir. Yakın çevre ve pusuda bekleyen ikiyüzlü insanlar olarak da değerlendirilmektedir. Kimi yorumculara göre ise uzaklardan ulaşacak bir vefat durumunun habercisidir.

Âlimlere göre olumlu ve güzel durumları temsil etmeyen bir semboldür. Fal sahibinin sağlığını kaybedeceğini, kısa bir sürede olsa çaresizlik yaşayacağına delalettir. Kahve falında tabakta çıkan mezar taşı şekli ise, aile büyükleriyle yaşanacak bir tartışmaya ve duyulacak bir üzüntüye işaret etmektedir. Sembolün sağlıklı olarak yorumlanabilmesi için etrafındaki şekillerin dikkate alınması önerilmektedir.

Falda Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir


Falda Mezar Taşında İsim Görmek

Riskli yatırımların ve iş hayatında maddi olarak zarar görmenin habercisin niteliğinde bir semboldür. Bir anda bütün işlerin tersine döneceğini ve aksaklıkların yaşanacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda paranın bereketli olmaması ele geçen maddi kazancın hayırlı işlere kullanılmaması olarak da yorumlamaktadır. bazı âlimlere göre maddi sıkıntılardan dolayı yaşanacak manevi bunalıma işaret etmektedir. 

Falda Kırılmış Mezar Taşı Görmek 

Sağ sahibinin hayatındaki durumların değişkenliğine işaret eden bir semboldür. Kişinin fedakârlık yapmak zorunda kalacağı bir sürece gireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda maddi anlamda tasarruf etmeye, borçları kapatmaya ve toparlanmaya delalettir. Fal sahibi bir süre üst üste gelecek şanssızlıklarla boğuşacaktır. başına gelecek tatsız ve kötü olayların uzun sürmeyeceğini fakat yıpratıcı olacağını işaret eder bir semboldür.

Falda Mezar Taşının Başında Durduğunu Görmek

Salla bakılan kişi için üzüntüye galiba ve maddi zararlara işaret eden bir semboldür. Falında mezar taşının başında durduğunu gören kimse yakın zamanda üzüleceği bir haber alacak ve sarsılacaktır. Aynı zamanda maddi olarak iflas etmeyi, büyük zorluklar çekmeyi ve dara düşmeyi de işaret etmektedir. Falına bakılan kişi yaptıklarından pişmanlık duyacağı bir döneme girecektir. Genel manada uzman falan yorumcuları tarafından üzüntü, pişmanlık ve maddi olarak zarara uğramak olarak değerlendirilen bir semboldür.

İlginizi Çekebilir;  Falda Pegasus Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?