1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Masa Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Masa Görmek

Falda masa görmenin anlamı iş ve devletle olabilir ilişkidir. Bu dönemde fal sahibinin iş hayatında hareketli günler olacaktır. Kurumsal bir şirkette çalışanlar yakın zaman içinde bir toplantıya katılacaktır. Bu süreçte iş hayatındaki herkesin hayatında önemli gelişmeler olacaktır. Falda masa çıkmasının diğer anlamı da devlet kapısındaki işlerdir. Fal sahibi bu dönemde devletle iletişime geçecektir. Bu durumun nedeni ise ekonomisindeki bozukluk olabilir. 

Faldaki masa sembolü genel olarak yalnız görülmektedir. Bu sayede daha rahat yorumlanmaktadır. Bu dönemde işsiz olanların iş sahibi olmak için bir planı varsa bu dileği yerine gelecektir. Ayrıca işinden memnun olmayanlarda yeni bir işe başvurabilir veya iş teklifi alabilir. 

Falda
Falda Masa Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda masa başında oturan biri görülürse fal sahibi önemli birinden bir iş teklifi alacaktır. Bu teklif onun hayatını kurtaracaktır. Fal sahibi bu dönemde ailesiyle önemli bir konu hakkında istişare edebilir. Bu sayede doğru kararı vereceklerdir. Falında yemek masası çıkan kişilerin devletle ilgili problemleri sorunsuz hallolacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Çatal Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü