1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Kulak Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Kulak Görmek

Falda kulak görmek fal sahibi için uzaklardan gelecek bir haber hasret gidermek olarak yorumlanmaktadır. Aynı zamanda uzun zamandır görülmeyen dosyada akrabayla bir araya gelmek olarak da ifade edilir. Kişiye kısa zaman içerisinde bir tatil ya da yolculuk planı yapabilir. Bazı yorumculara göre ise fal sahibi hakkında yapılan dedikodulara ve kulaktan kulağa gezen haberlere işaret eder durumdadır. Birden fazla kişinin bildiği sırrı ya da durumu da işaret etmektedir. Aynı zamanda umulmayan yerden gelen paraya ve manevi desteğe de işarettir. Kişi sıkıntılı ve dar zamanını kendisine ulaşacak yardımla atlatacaktır. 

Falında kulak şekli çıkan kişi eğer evliyse eşiyle arasında tartışmalar yaşanacağına ve araya soğukluk gireceğini işaret etmektedir. Bekâr birinin kahve falında görülen kulak şekli ise bir yakınının tanıştıracağı kısmete işaret etmektedir. Aracı başlayacak birlikteliğe ya da evliliğe işaret olarak da yorumlanmaktadır. Kimi yorumcuya göre ise ağzı laf yapan kişilere işaret etmektedir. Fal sahibinin çevresinde onun sırlarını tutan ve açık etmeyen hayırlı bir arkadaşı vardır şeklinde yorumlanır. Bazı âlimler ise girilecek bir tartışmadan haksız çıkmaya, manevi olarak bocalayacağı bir döneme girmeye delalet olarak kabul eder. 

Falda
Falda Kulak Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Tavşan Kulağı Görmek

Kahve falında tavşankulağı şeklinin görülmesi kişi için yaşayacağı hayal kırıklıklarını ve üzüntüleri ifade etmektedir. Fal sahibi kendisinden gizlenen bir duruma öğrenecek ya da ulaşan bir haberle üzülecektir. Güvenin boşa çıkması olarak da yorumlanmaktadır. Tavşankulağı şekli fal sahibinin bilgi sahibi olmadığı konuları işarete eder durumdadır. Yeni öğrenilecek olan gelişmelerle hayatında çeşitli değişiklikler yaşanabilir. Gizlenen ve saklanan durumları ifade eden tavşankulağı fal sahibi için uyarıcı niteliğindedir.

Falda Kepçe Kulak Görmek 

Genel manada olumsuz olarak değerlendirilen sembollerden biridir. Fal sahibi için maddi sıkıntıyı, zarar etmeyi ve işlerinde aksaklık yaşamayı ifade etmektedir. Falına bakılan kişi maddi anlamda zorlu bir sürecin eşine gelecektir. Özellikle maddi durumlardan dolayı yaşanacak manevi bunalımlara delalettir. Kimi yorumcular için ise, yanlış kararlar almayı nitelemektedir. Eğer fal sahibinin ikilemde kaldığı durumlar söz konusuysa ani karar almaması önerilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Sarışın Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü