1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Jaguar Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Jaguar Görmek

Falda Jaguar görmek uyarın niteliğinde görülen sembollerden biridir. Âlimler tarafından aldatılmak, tuzağa düşmek ve zarar görmek olarak tabir olunur. Aynı zamanda fal sahibi için çevresindeki kişilerin güvenilir olmadığına ve sahte dostluklara işaret etmektedir. Kişi özellikle yakın çevresine ve iş çevresine dikkat etmeli temkinli adımları atmalıdır. Aynı zamanda paylaşımlarını yaparken kişilerle samimiyetine dikkat etmelidir. Etrafındaki kişiler tarafından çekilemeyen ve kıskançlık duyulan bir konuma gelebilir.

Bazı yorumcular ise art niyetli kişilerden doğacak zararları işaret etmektedir. Fincan sahibinin etrafında kendisine karşı hasetlik besleyen art niyetli kişiler dedikodu çıkartacaktır. Fal sahibi dedikodulardan ve ihanetten dolayı üzüntü yaşayacağı bir sürece girecektir. 

Falda
Falda Jaguar Görmek Ne Anlama Gelir 

Bekâr kimselerin falında jaguar sembolünün görünmesi ilişkisinde sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yeni tanışılan kişilerin aldatıcı bilgiler vereceği de söylenmektedir. Evli olan kimseler için ise eşiyle arasında bazı güven sorunlarının yaşanacağına delalettir. Ayrıca çeşitli durumlardan dolayı çıkan anlaşmazlıkları da işaret etmektedir. 

Fal sahibi eğer iş hayatıyla alakalı yeni bir girişim ya da ortaklık içindeysen dikkatli davranmalıdır. Özellikle evrak ve belge işlerinde çeşitli sorunlar yaşayabilir ve zarar görebilir. Pek hayırlı olarak yorumlanmayan jaguar sembolü bulunduğu yere göre değerlendirilmelidir. Fincan sahipleri için özellikle sosyal ilişkilerde tehlikeli olabilecek durumlar için haberci konumundadır. 

Falda Uyuyan Jaguar Görmek 

Kişinin etrafında ona zarar verme niyetinde olan kişilerin var olduğuna fakat başarılı olamayacağına işaret etmektedir. Özellikle fal sahibinin iş çevresindeki insanlar tarafından kıskanıldığını delalettir. Fincan sahibinden daha güçsüz durumda olan fesat kimseler niyet etseler bile zarar verme anlamında başarılı olamayacaktır. Bazı âlimlere göre ise çıkan dedikoduların fal sahibinin canını sıkması ve üzüntü yaşatması olarak yorumlamaktadır. Kimi yorumcular ise rakiplere karşı üstün gelmek ve zafer kazanmak olarak yorumlamaktadır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Birden Fazla Jaguar Görmek 

Fal sahibinin etrafında birden fazla düşmanın olduğunu işaret etmektedir. Fakat bu düşmanlar fal sahibinin iyi geçindiği ve dostluk kurduğu kimselerdir. Fincan sahibinin sevdikleri tarafından ihanete uğramasına işaret eden bir semboldür. Kişi kendisinden saklanan bir sırrı öğrenecek ve bundan dolayı kırgınlık yaşayacaktır. Aynı zamanda dostların ve arkadaşların arasının açılması olarak da yorumlanır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü