1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Elma Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Elma Görmek

Falda elma çıkması kişinin karakteriyle ilgili bir şeyler söylemektedir. Fal sahibi herkese faydası olan biridir. Kişi oldukça temiz kalpli ve iyi niyetli biridir. Çevresinde gördüğü herkese yardım etmek ister. Bazen kendi sorunlarını bırakarak başkalarının işleriyle ilgilenir. Yani oldukça fedakâr biridir. Onun bu karakteri çevresindeki herkesi etkilemektedir. O, herkes tarafından sevilen ve takdir edilen biridir. Bu sayede başına bir şey geldiğinde etrafındaki herkes onun yardımına koşacaktır. 

Falda bir elma ağacı görünürse ağacın üzerindeki elmalar kadar kişinin bereketi artacaktır. Kişi bu dönemde çok güzel haberler alacaktır. Ayrıca fal sahibinin aşk hayatı da olumlu yönde gidecektir. Eğer platonik âşık olduğu biri varsa yakın zamanda onunla karşılaşacak ve ona olan duygularını söyleyecektir. Falda elma kurdu görmenin anlamı ise yaklaşan problemlerdir. Fal sahibi bu dönemde oldukça hazırlıklı olmasına rağmen bazı sorunlarla karşılaşabilir. 

Falda
Falda Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda yarım elma görmenin anlam ise kişinin hayallerinin bir kısmının gerçekleşeceğine yöneliktir. Fal sahibi diğer planları için biraz daha çaba göstermelidir. Falda ısırılmış elma görmenin manası ise kısmet demektir. Fal sahibi eğer bekârsa bir çok talibi çıkacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Gülen Yüz Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü