1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Buğday Başağı Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Buğday Başağı Görmek

Buğday başağı çok eski uygarlıklardan beri kutsal olarak kabul edilen özel sembollerden biridir. Kimi uygarlıklar bereket ve bolluk olarak değerlendirirken kimi uygarlıklar ise bebek haberi ve hayırlı alametler olarak görmüşlerdir. Çok eskiden beri güzel anlamlar niteleyen buğday başağı falda da benzer anlamlara taşımaktadır. İşinin, sofrasının ve cüzdanının bereketleneceğine bolluk içinde olacağına işaret etmektedir. Hem maddi hem manevi olarak sıkıntı çekmeden yaşam sürmek anlamını taşımaktadır. Kahve falında buğday başağı görülmesi yapılan işin karşılığını alınacağına işaret etmektedir. Kişi emek verdiği ve çabaladığı işten olumlu geri dönüş alacaktır. Aynı zamanda edilen duanın kabul olması ve dileklerin gerçekleşmesi şeklinde de yorumlanır. Genel manada olumlu veya hayırlı olarak değerlendirilen sembollerden biridir. 

Bekâr kimselerin falında görülmesi halinde kendisine uygun bir kısmetle yakın zaman içerisinde evleneceğine delalettir. Evli kimseler içinse ailenin büyümesine, bebek haberi alınmasına işaret etmektedir. Aynı zamanda ev içerisindeki huzurun artması ve soyun devam etmesi olarak da yorumlanır. Kahve falında tabakta görülmesi halinde ise hane içerisinde maddi ve manevi darlık yaşanmayacak şeklinde tabir olunur. Aile fertleri bolluk ve zenginlik içinde yaşayacaktır. Dünya nimetlerinden yararlanmak ve kıtlık görmemek olarak da ifade edilir. Borç ödemek, şifa bulmak, helal para kazanmak olarak değerlendirilir. Uzman yorumcuların hayırlı olarak kabul ettiği sembollerden biridir.

Falda Buğday Başağı Görmek Ne Anlama Gelir 
Falda Buğday Başağı Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Buğday Başağı Topladığını Görmek 

Zahmet veren işlerden kurtulmaya, güzel para kazanmaya delalettir. Aynı zamanda kişinin gelirinin giderlerinden daha çok olacağına işaret etmektedir. Fal sahibi bolluk içinde yaşayacak ve hayır duası alacaktır. Kahve falında buğday başağı topladığını gören kimse, emeklerinin ve çabalarının karşılığını alacaktır. Kısa zaman içerisinde büyük mutlulukların yaşanacağını ve müjdeli havadislerin ulaşacağına da işaret eden bir semboldür. İş hayatında kolaylık, özel ilişkilerde mutluluk ve huzuru temsil etmektedir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Maske Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Tarlada Buğday Başağı Görmek 

Bereketli bir sofraya hayırlı bir evladan ve sadık bir eşe işaret eden ve semboldür. Kahve falında tarlada buğday başağı görmek mutlu olmaya maddi olarak zorluk yaşamaya işaret etmektedir. Fal sahibi için güzel günlerin geleceğine her gününün birbirinden daha güzel geçeceğini işaret etmektedir. Genel manada yaşanacak hayırlı gelişmeleri işaret eden bir semboldür.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü