1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Artı İşareti Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Artı İşareti Görmek

Falda artı işareti görmek günlük hayatımızda yazı dilinde de kullandığımız birçok sembol karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri olan artı işareti, genelde kişilerin karakteristik özellikleri ile ilişkilendirilmektedir. Fal sahibi için cömertlik, yardımseverlik gibi özellikleri temsil ettiğine inanılmaktadır. Fal sahibi sahip olduğu karakteristik özelliklerinden ötürü başarılı olacak ve mutlu bir yaşam sürecektir. Aynı zamanda bolluk veya bereket içinde geçirilecek bir yaşamı daha temsil ettiği söylenmektedir. Fal sahibinin özellikle maddi kazancında günden güne artış yaşanacaktır. İşlerin yolunda gitmesi makamda yükselme gibi anlamları taşımaktadır. Ayrıca ek gelir kazanmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya delalet olarak da yorumlanmaktadır. Fal sahibi durağan bir hayat yaşamayacak sürekli hareket halinde olduğu işlerle uğraşacaktır. 

Bekâr kimselerin falında artı işaretinin görülmesi birden fazla kısmetinin olacağına işaret etmektedir. Evli kimselerin falında görülmesi halinde ise bir hamilelik haberi ya da bebek olarak değerlendirilmektedir. Sıkıntıda olan ve borçlu olan kimselerin borçlarını kısa süre içerisinde kapatacağına ve feraha ereceğini delalettir. Kimi âlimler ise hastalıktan sonra gelecek sağlığa işaret etmektedir. Fal sahibi günden güne eskisinden daha iyi bir konuma gelecek ve mutluluğu artacaktır. Yorumcular tarafından mevcut durumdan yükselmeye işaret olarak kabul edilir.

Falda Artı İşareti Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Artı İşareti Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Birden Fazla Artı İşareti Görmek 

Kahve falında görülen birden fazla artı işareti özellikle maddiyat anlamında yorumlanmaktadır. Kişinin kazancının artacağını zengin olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda hayır işleri yapmak düşkünlere yardım etmek olarak da değerlendirmektedir. Fincanda birden fazla artı işareti görülen kimse şansın açılacağı bir döneme girecektir. Kısmetlerinin kapıda sıra olması şeklinde de yorumlanır. Yapılan girişimden büyük gelir ve kar elde etmek ya da mülk satın almak olarak da değerlendirilmektedir. Kimi yorumcular tarafından ise arka arkaya gelecek güzel haberlerin temsilcisi konumundadır. Ayrıca fincan sahibinin rakiplerine karşı zafer kazanacağına da delalettir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Büst Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Büyük Artı İşareti Görmek 

Yaşanan güzel gelişmelerin devam edeceğine işaret eden bir semboldür. Falda görülen büyük artı işareti şaşılacak olaylarla karşı karşıya kalacağını delalet olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin çok yüksek mevkilere geleceğine ve büyük paralar kazanacağına işarettir. Falında büyük artı işareti görülen kimse art arda gelecek büyük olaylar yaşayacak şeklinde de yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular ise toplum içerisinde sevilen sayılan biri olmak olarak değerlendirmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü