1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ada Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Ada Görmek

Falda ada görmek fal sahibi için olumlu bir şeydir. Faldaki adanın anlamı paradır. Fal sahibine beklemediği bir yerden yüklü miktarda para gelecektir. Faldaki adanın büyüklüğü ve çevresindeki motifler yorumlama için oldukça önemlidir. Adanın büyüklüğü kişinin eline geçecek paranın büyüklüğüne işarettir. Ada ne kadar büyükse miktarda o kadar yüklü olur. Ayrıca adanın çevresindeki figürler paranın kimden geleceğini anlatmaktadır. 

Falında ada çıkanlar bazı maddi sorunların içinde olabilir. Fal sahibi bu sorunları çözebilmek için bir kurumdan veya bir şahıstan yardım alacaktır. Bu yardım sayesinde bütün problemlerini çözecektir. Faldaki adanın bir diğer anlamı da yalnızlıktır. Fal sahibi bir süreliğine yalnız kalacaktır.

Falda
Falda Ada Görmek Ne Anlama Gelir?

Ada, falda yolculuğa işarettir. Kişi uzun bir yolculuğa çıkabilir. Ayrıca bu durum ilişkiyle ilgili de bir şeyler söylemektedir. Ada fincanın dip kısmında çıkmışsa fal sahibinin ilişkisi bitecektir. Ayrıca ağız kısmında çıkmışsa kişi yeni bir ilişkiye başlayacaktır. Bu ilişki ona huzur getirecektir. Falda ada görmenin olumlu ve olumsuz manaları vardır. Genel olarak ada maddi kazancı simgelemektedir. Ayrıca başarı anlamı da vardır. Yani fal sahibi iş hayatında bir yükselişe geçebilir. Diğer yandan adanın manevi anlamları da vardır. Manevi olarak bir yükselişi ve birlikteliği simgelemektedir. Adanın mucize manası da vardır. Yani kişinin başına beklenmedik olağanüstü bir şey gelebilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Süpürge Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü