1. Anasayfa
 2. Nedir

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?


0

Vodafone

Vodafone kullanıcılarının sahip olduğu pek çok avantajdan söz etmek mümkündür. Dünya devi telekomünikasyon şirketinin Türkiye operasyonlarında da kullanıcı yönünde pek çok girişim yapılıyor. Aynı zamanda bunlar farklı fırsatlar doğuruyor. Söz konusu fırsatlardan birisi ise faturalı hat sahiplerine tanınan numara değiştirme özelliğidir. Bu sayede sahip olduğunuz numarayı yeni bir hat satın almadan değiştirebilirsiniz.

Vodafone
Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu işlem sayesinde benzer bir numaraya sahip olmanın avantajını yeni bir numarayla yaşamanız mümkün olur. Bir ikinci avantaj ise ödeyeceğiniz ücrettir. Çünkü yeni bir hat almak yerine mevcut hattınızı kullanmaya devam ederek yeni bir numaraya geçersiniz.

 • Numaranızın 05425424242 olduğunu düşünürseniz dilerseniz 0543 ya da 0544 şeklinde bir ön değişiklik yapabilirsiniz.
 • Dilerseniz 0542 sabit kaldığında ardından gelen sayılarda hane değişikliğine gidebilirsiniz.
 • Numara değiştirme işlemini 05425424241 şeklinde son hanelerden yapabilirsiniz.
 • Kullanmak istediğiniz bir numara varsa bunu Vodafone bayilerindeki satış temsilcilerine iletmeniz durumunda sistemden sizin için sorgulanabilir.
 • Eğer sorduğunuz numara o an kullanılmıyorsa sizin için tahsis edilir.

Vodafone numara değiştirme işlemi için herhangi bir Vodafone bayisine giderek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Yeni hat fiyatlarına kıyasla %70 oranında daha uygun fiyatlarla numara değişikliği yapılabildiği unutulmamalıdır. Güncel olarak 18,9 TL karşılığında Vodafone numarasını değiştirmek mümkündür. Üstelik yeni numaranıza geçtikten sonra faturalı hatlara özel çok geniş çaplı bir kampanya yelpazesi sizlere sunulmuş olacaktır.

İlginizi Çekebilir;  Atatürk’ün Sevdiği Türküler Nelerdir? Şarkılar Listesi
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü