1. Anasayfa
 2. Nedir

Turkcell Akıllı Fatura Ücretsiz Nasıl Yapılır?


0

Turkcell akıllı fatura ücretsiz nasıl yapılır ve ücretsiz olarak yapılması için neler gereklidir sorularının yanıtları hakkındaki tüm bilgileri sizler için hazırladık.

Son dönemlerde Turkcell yenilikleri arasında en çok kullanılan özellik olan akıllı fatura özelliğinin birçok insan için kullanılması ve uzun süre faturayı dert etmeden akıllı şekilde faturanın müşterinin isteğine göre belirlenmesi sağlanmaktadır. Akıllı fatura avantajlarından yararlanmak isteyenler için faturanız sözünüzden çıkmaz anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Akıllı Fatura Ücretsiz Nasıl Yapılır?

 

Turkcell uygulamalarından olan akıllı fatura üzerinden belirlenmiş tarifler ile tercihler yapılmaktadır. Ücretsiz akıllı fatura uygulamasından yararlanmak isteyenler için ise yeni faturalı hat alanlar veya hattını turkcell faturalıya taşıyanlar için başvurdukları ilk 90 gün içinde akıllı fatura hizmetini ücretsiz olarak kullanma imkanları sunulmaktadır.

Akıllı Fatura hizmetinden ücretli olarak yararlanmak isteyenler için az miktarlar ödeyerek faturalarını güvence altına almaları mümkün olmaktadır. Akıllı fatura özelliğini kullananlar için çeşitli hediyeler de mevcuttur.

Turkcell müşterileri fatura tutarlarına ulaşmak için FATURA yazıp 2222 ye mesaj atarak son fatura bilgilerine ulaşabilmektedir.

 

İlginizi Çekebilir;  Mercimek Yemeğinin, Çorbasının Gaz Yapmaması için Ne Yapılır?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü