1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya

TikTok Canlı Yayına Bot Atma Hilesi 2023 (Güncel Bot Atma Hilesi)


TikTok, gün geçtikte daha da tanınmış olan ve genç kitlenin sevmiş olarak kullandığı bir toplumsal medya platformudur. TikTok fenomenlerinin kazançlarının sıklıkla gündeme gelmesiyle beraber, canlı gösterim açarak takipçileriyle söyleşi etmek isteyen ve hasılat sağlamak isteyen kullanıcıların sayısında artış vardır. TikTok canlı gösterim hilesi, TikTok canlı gösterim izlenme hilesi şifresiz, TikTok canlı yayına bot atma gibi mevzular sıkça merak edilmektedir.

Öncelikle, ‘’TikTok canlı gösterim kaç takipçiden sonrasında açılır?’’ sorusunun cevabını verelim. TikTok’ta canlı gösterim açmak için minimum 1000 takipçinizin olması ve 16 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Her canlı yayından gelir elde edilmemektedir. Gelir elde edebilmeniz için takipçilerinizin size armağan yollaması gerekmektedir. Bu yüzden ne kadar oldukça takipçiye haiz olursanız, o denli armağan alabileceğiniz için takipçi sayınızı yüksek tutmak sizin avantajınıza olacaktır.

TikTok 1000 Takipçi Olmadan Canlı Yayın Açma

Tiktok’ta canlı gösterim yapabilmeniz için ilk şartın 1000 takipçi sayısına ulaşmanız bulunduğunu belirtmiştik. TikTok canlı gösterim hilesi ile 1000 takipçiye ulaşmadan canlı gösterim açabilirsiniz. Ücretsiz TikTok canlı gösterim hilesi için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Ayarlar > Problemi rapor et > live payment rewards > hosting > ı can’t start live aşamalarını takip edip ‘’Sorununuz çözüldü mü?’’ kısmından ‘’Hayır’’ seçeneğini işaretlemelisiniz.
 • Daha sonrasında yönlendirildiğiniz sayfada 16 yaşından büyük olup canlı gösterim açamadığınızı belirtin.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda 1 hafta içinde size dönüş yapılacaktır. Bu sayede azca takipçi ile canlı gösterim açabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  İnstagram Gizli Hesap Görme Yöntemi 2023

TikTok Bedava İzlenme

TikTok videolarınıza TikTok bedava izlenme gönderebilirsiniz. Bunun için birtakım sitelerde video linkinizi girerek bedava izlenme gönderimi mevcuttur. Yalnızca video linkinizi paylaşarak 100 video izlenmesi en geç 30 dakika içinde tanımlanmaktadır. Fakat güvenilir sitelerden izlenme aldığınıza emin olmalısınız. TikTok izlenme hilesi şifresiz için rastgele bir ücret ödemenize gerek yoktur.

TikTok Canlı Yayın Bot Atma

TikTok canlı gösterim bot atma, genelde izlenme sayısını çoğaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Bot atma için ücretli paketler bulunmaktadır.

Örneğin takipcisepetim.com adresinin TikTok izlenme, TikTok canlı gösterim bot atma paketleri tabloda gösterilmiştir:

Paket Adı İzlenme Dakikası Paket Ücreti
TikTok 100 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 18.99 TL
60 Dakika 36.99 TL
90 Dakika 39.99 TL
120 Dakika 59.99 TL
TikTok 250 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 37.99 TL
60 Dakika 73.99 TL
90 Dakika 85.99 TL
120 Dakika 129.99 TL
TikTok 500 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 68.99 TL
60 Dakika 134.99 TL
90 Dakika 165.99 TL
120 Dakika 215.99 TL
TikTok 750 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 109.99 TL
60 Dakika 189.99 TL
TikTok 1000 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 128.99 TL
60 Dakika 249.99 TL
TikTok 2000 Canlı Yayın İzlenme 30 Dakika 259.99 TL
60 Dakika 499.99 TL
TikTok Canlı Yayın Bot Atma

TikTok canlı gösterim bot atma için genelde başlama süresi 5 dakikadır ve takipçiler yavaş yavaş eklenmektedir. İzleyicilerin canlı yayınınıza gelebilmesi için hesabınız gizli saklı olmamalıdır ve ilk önce canlı gösterim açmalısınız.

Bir öteki TikTok canlı gösterim hilesi ise takipciturkey.com üstünden verilmektedir. TikTok canlı gösterim bot için aşağıdaki paketler mevcuttur:

Paket Adı İzlenme Dakikası Paket Ücreti
100 TikTok Canlı Yayın İzleyici 30 Dakika 30 TL
100 TikTok Canlı Yayın İzleyici 60 Dakika 40 TL
500 TikTok Canlı Yayın İzleyici 30 Dakika 70 TL
500 TikTok Canlı Yayın İzleyici 60 Dakika 150 TL
750 TikTok Canlı Yayın İzleyici 30 Dakika 100 TL
750 TikTok Canlı Yayın İzleyici 60 Dakika 200 TL
1000 TikTok Canlı Yayın İzleyici 30 Dakika 150 TL
1000 TikTok Canlı Yayın İzleyici 60 Dakika 300 TL

Yukarıdaki paketleri satın alırken bilmeniz ihtiyaç duyulan hususlar şunlardır:

 • Hesabınız gizli saklı olmamalıdır.
 • Canlı yayını açtıktan sonrasında sipariş vermelisiniz.
 • Satın alınan seyirciler yayına yavaş yavaş gelir.
 • İzleyici sayısında inişler ve çıkışlar olabilir.
 • İzleyicilerin canlı yayınınızda kalma süreleri paketlere göre değişkenlik göstermektedir.
İlginizi Çekebilir;  Tiktok Videosu Keşfete Nasıl Düşer? 2023 Popüler Hastag ve Saatler

TikTok’ta İzleyici Satın Almanın Zararı Var Mı?

Sosyal medyada artık bir oldukça kullanıcı bot hesaplar satın almaktadır. Bu yüzden bot hilesi yaygınlaşmıştır. Bazı bot hesaplar, profilinize zarar verebilmekte ve spam yaratmaktadır. Bu yüzden takipçi, beğeni ya da izlenme satın almak istiyorsanız güvenilir sitelerden almaya itina göstermeli ve hesabınıza yönlendirilen kullanıcıların reel şahıs olduğuna emin olmalısınız. Eğer sıkça bot hesaplar profilinize gelirse, hesabınızı riske atabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok canlı gösterim açma için ilk etapta programa girin. Paylaşım yaparken kullanmış olduğunuz ‘’+’’ düğmesine tıklayın ve ‘’Live’’ yazısına gelmiş olarak canlı yayınınızı başlatın. Canlı gösterim açarak takipçilerinizle keyifli anlar geçirebilir, hatta yayınınızdan para kazanabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayında Para Kazanma

Sosyal medyadan para kazanmak bir oldukça kişinin başvurduğu bir teknik olmuştur. Özellikle TikTok canlı yayınlarından kazanılan tutarlar her insana cazip gelmektedir. Canlı yayında para kazanmak için iki seçeneğiniz vardır:

 • Reklam almak
 • Takipçilerinizden armağan almak

TikTok canlı yayında para kazanma için reklam alabilirsiniz. Bunun için takipçi sayınızın yüksek olması gerekmektedir. Örneğin 100.000 takipçi sayısı olan bir kullanıcı, reklam anlaşmalarından 1000 TL ile 40000 TL içinde para kazanabilmektedir. Canlı yayında takipçilerden gelen hediyeler ise öteki bir hasılat yoludur. Takipçilerinizin sizi ve yapmış olduğunuz yayını ne kadar beğenmiş olduğu burada oldukça önemlidir. Bu teknikte ne kadar hasılat sağlayacağınız belli değildir zira anlık olarak armağan geldiği için her şey size bağlıdır. Dikkat cazibeli ve keyifli bir yayında minimum 1000 TL kazanabilirsiniz.

Neden TikTok Canlı Yayın İzlenme Hilesi Yapılır?

Canlı gösterim seyretme hilesi kullanıcıların bir oldukça sebebi vardır. İzlenme sayınız yüksek göründüğünde muayyen bir kitlenin dikkatini çekebilir, böylece takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar profilinizi ziyaret ederek videolarınızı da inceleyebilir. TikTok canlı gösterim hilesi yararlarını şöyle listelemek mümkündür:

 • İzlenme sayınızda artış olur
 • Canlı gösterim rekoru kırabilirsiniz
 • Canlı yayında keşfete düşebilirsiniz
 • Takipçilerinizden daha fazla armağan alabilirsiniz
 • Canlı yayında profilinizi gören kullanıcılar sizi takip edebilir
İlginizi Çekebilir;  TikTok Jeton Hilesi 2023 (Ücretsiz Jeton Kazanma)

TikTok Canlı Yayın İzlenme Paketi Almak Güvenli Mi?

Şifresiz TikTok canlı gösterim izleme paketi satın almak için güvenilir bir siteden işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Şifrenizi istek eden, tatbik indirmenizi lüzumlu kılan ya da kullanıcı bilgilerinizi isteyen sitelerden mutlaka uzak durmalısınız.  Satın alma prosedürü esnasında ödeme bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamalısınız. Ayrıca çevrimiçi alışverişte 3D secure güvenilir ödeme sisteminin kullanıldığından emin olmalısınız.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?