1. Anasayfa
 2. Nedir

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme


0

Snapchat

Snapchat farklı yapısıyla sosyal medya uygulamalarına ilgi duyan herkesi kendisine çekiyor. Kaybolan mesajlar ve gönderiler üzerine ilk adımı atan sosyal ağ olması bu aşamada gizliliği öne çıkardığını gösteriyor. Kullanıcıların merak ettiği konulardan birisi ise kullanıcı adı değiştirmektir.

Snapchat
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Çünkü pek çok kişi almış olduğu kullanıcı adını nereden değiştireceğini bulamayabiliyor. İlk olarak Snapchat profilinizde iki farklı isim göreceğinizi vurgulayalım. Bunlardan birisi kullanıcı adınızdır ve bu sayede insanlar sizi ekleyebilir, size mesaj gönderebilir ya da bir gönderi paylaşabilir.

Bunun dışında bir Snap attığınızda görünen adınız sizin profil isminizdir. Profil isminizi değiştirmek isterseniz bunu Snap ekranına geldiğinizde sağ üst köşede yer alan Ayarlar kısmından yapabilirsiniz. Bir çark simgesi ile sembolize edilen ayarlar menüsünde hali hazırda profil isminiz en yukarıda yer alacaktır. İsmin üzerine tıkladığınızda ise silip yenisini yazabilir ve o şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Eğer profil isminizi değil Snapchat kullanıcı adını değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız bunun için bir alternatifiniz bulunmuyor. Yani Snapchat kullanıcı adı değiştirme mümkün değil. Eskiden açtığınız ve artık kullanmak istemediğiniz bir kullanıcı adına sahipseniz bunun için başvurabileceğiniz tek bir çözüm yolu var.

 Snapchat kullanıcılarına profillerini tamamıyla silme şansı tanıyor. Hesabınızı tümüyle kapatıp kalıcı olarak sildikten sonra yeniden kaydolarak kullanmak istediğiniz kullanıcı adıyla hesabınızı aktif edebilirsiniz. Tabii ki bu çevrenizi tekrardan edinmek ve insanların sizi tekrardan eklemesi anlamına geliyor. Ama yine de Snapchat kullanıcı adı değişimi için başka bir seçeneğinizin olmadığını unutmayın.

İlginizi Çekebilir;  Karışımları Ayırma Yöntemleri Nelerdir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü