1. Anasayfa
 2. Nedir

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Geliyor?


0

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek doğal olarak insanların aklına farklı soru işaretleri getiriyor. Rüyalarımız bilinçaltımızın bize bir yansıması olarak uyku halinde zihnimizde canlanıveriyor. Kısa görüntüler olmasına karşılık çok daha uzunmuş gibi hissettiğimiz rüyaların tabirleri ise farklı farklı yorumlanabiliyor. Örneğin diyanete göre rüyada tuvalet görmek farklı bir anlam ifade ediyorken farklı rüya tabirleri de ortaya çıkabiliyor. 

Rüyada
Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada abdesthane görmek ile ilgili diyanet tarafından yapılan tabir varlığa dayanıyor. Mal mülk sahibi olmak, bir yerden para gelmesi, define bulmak gibi anlamlarla zenginleştiriliyor. Tabii ki tuvaleti nasıl gördüğüyle de alakalı olarak farklı anlamların çıktığını söylemek gerek. 

Diyanete Göre Rüyada Tuvalet Görmenin Tabiri 

Rüyada tuvalet görmek

Mal, mülk sahibi olmak, define veya gömü bulmak, zengin olmak anlamına gelir. 

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek 

Rüyada tuvaleti temizlediğinizi görüyorsanız bu noktada yakın zamanda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız anlamı çıkar. 

Rüyada tuvalet taşına su döküp temizlediğini görmek

Tuvalet taşına su dökmek rüya tabirlerinde şifa olarak yorumlanıyor. Özellikle uzun süredir var olan bir hastalık varsa bunun iyileşeceğine delalet olarak tabir edilir. 

İlginizi Çekebilir;  Kanda Oksijen Değeri Düştüğünde Neler Olur? Oksijen Değeri Nasıl Yükseltilir?

Rüyada tuvalet kapısının kilitlendiğini görmek

Eğer rüyanızda tuvaletin kapısı kilitleniyorsa bu yakın gelecekte hanede yaşayanlardan birisinin evden ayrılacağı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada tuvaletin taştığını ve ortalığın pislendiğini görmek

Tuvaletin taşması ve dolayısıyla içerisindeki pisliğin etrafa, eşyalara ve yerlere bulaşması rüyada görülebilir. Bu durumda ufukta bir yolculuk varsa ertelenmelidir. Tuvaletin taşması ve pisliğin dışarıya taşması yolculuk esnasında yaşanabilecek bir problem olarak yorumlanır. 

Bekâr iken rüyada tuvalet görmek

Bekârlarda rüyada tuvalet görmenin anlamı yakında evlilik olduğudur. 

Rüyada küçük tuvaletini yaptığını görmek

Yaşanılan stresli dönemin biteceğine, sıkıntıların son bulacağını ve rahatlığa erişileceğini gösterir. Aynı zamanda bir hayır yapmak, zekat vermek gibi iyilikleri kapsar. 

Rüyada Tuvalet Görmenin Tabiri Nedir?

Rüya tabirleri farklı kaynaklarda farklı sonuçlarla karşımıza çıkabilmektedir. Diyanete göre yukarıdaki tabirler belirtilmiş olup farklı durumlara göre de şekillenebilmektedir. Ki çoğu durumda rüyada tuvalet mala mülke kavuşmayı delalet edebileceği gibi aynı zamanda sıkıntı anlamına da gelebilir. 

Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Rüyada tuvalet deliği görmenin kötü bir yanı yoktur. Hatta pek çok anlama gelse de tümü olumludur. Son derece heyecan dolu, sevgi ve aşk içeren bir ilişkinin başlangıcına işaret olabilir. Aynı zamanda mevcut sorunları çözme konusunda kişinin mutlak suretle bir yol bulabileceğini göstermektedir. 

Rüyada Eski Tuvalet Görmek

Rüyanızda eski tuvalet görmeniz olumsuz olarak yorumlanabilir. Bu yeni tanışacağınız bir insandan fazlasıyla kazık yiyeceğinizi gösterir. Aynı zamanda göreceğiniz bu zararların yanı sıra riyakar insanların hali hazırda çevrenizde var olduğunu fark edeceğiniz bir döneme işaret eder. 

Rüyada Pis Bir Tuvalet Görmek

Başkası tarafından pisletilmiş bir tuvaleti rüyada görmek aslında kötü değildir. Biçimsel olarak olumsuz algılansa bile huzur olarak yorumlanır. Kişinin mutluluğunun artacağını gösterir. Huzuru bulacak, sorunlarını çözecek ve geleneklerine bağlı yaşamını idame ettirebilecektir.

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Alaturka tuvalet hem maddi hem de manevi olarak üst düzey bir pozitifliktir. Rüyada eski tip tuvalet görmek manevi anlamda son derece hayırlı bir eş bulacağınız anlamını taşır. Ek olarak ise maddi olarak bolluğa erişeceğinizi, dara düştüğünüz zamanın sona geldiğini göstermektedir. 

İlginizi Çekebilir;  Çok Bilen Çok Yanılır Atasözü Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Özellikle başarıyla özdeşleşmiş olan rüyaların başında gelmektedir. Tuvalet taşı görmek kariyer hedefi olanlar için iş dünyasında büyük bir başarıyı işaret etmektedir. Herkesin faydasına olan, insanlığın tamamına ulaşabilecek başarılara imza atarak adınızı global bir markaya çevirebilecek motivasyona sahip olabilirsiniz. 

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Kirli bir tuvalet son zamanlarda yaptığınız işin akıbetiyle ilgili olabilir. Kişinin çok büyük yatırımlar yaparak büyük bir maddi yükün altına girdiğine fakat bu işin sonucunda başarısızlığa uğrayacağına işaret ediyor. Dolayısıyla hayallerinin peşinden koşanlar için rüyada kirli bir tuvalet görmek son derece yıkıcı olabilir.

Rüyada Umumi Tuvalet Görmek

Hayatınızda var olan üzüntülerin, sorunların, kederlerin, sıkıntıların birer birer çözülerek gideceğini gösterir. Kişinin her şeye rağmen güçlü bir biçimde ayağa kalkması olarak yorumlanabilir. 

Rüya tabirleri içerisinde bazen ters psikolojiyle karşı karşıya kalınabiliyor. Çünkü algısal olarak iyi bir şey olmasına karşın kötü bir tabirle karşılaşılıyor. Yine kötü bir şeyi andıran rüyalarda iyi sonuçlara delalet ettiğinden bahsedilebiliyor. Bu yüzden rüyada tuvalet görmek nasıl gördüğünüzle ilişkilendirilmektedir. Pis bir tuvalet iyiye, temiz bir tuvalet ise kötüye yorumlandığından rüyanızı hatırlıyor olmanız doğru rüya tabiri için çok önemlidir. 

Rüyada Tuvaletin Taştığını Görmek

İş hayatında inişli çıkışlı bir dönem geçirenlerin artık bu sorunları geride bırakacağına delalettir. Aynı zamanda ufak tefek olan ama kişinin hayatında önem arz eden sorunların sonuna gelindiğini gösterir. 

Rüyada Tuvalet İçerisinde Pislik Görmek

Bu maddi olarak çok yüksek meblağlarda para kazanılacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada tuvalette pislik görmek manevi açıdan da iyi biri olarak anılmayı mümkün kılar. 

Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük ve küçük tuvaletini yaptığını görmek her zaman olumludur. Küçük tuvalet için de geçerli olan bu rüyada bol miktarda para, mal, mülk, başarı beklenir. Aynı zamanda soyluluğun bir simgesi olarak büyük tuvaletini yaptığını görmek herkese nasip olmaz. 

İlginizi Çekebilir;  Bevliye Adlı Tıp Dalının Diğer Adı Nedir?

Rüyada Tuvalette Kilitli Kaldığını Görmek

Kesinlikle şerre yorulan bir rüyadır. Tuvalette kilitli kalmak rüya tabirleri açısından ölüm demektir. Keza vefat olarak yorumlandığı için en olumsuzlar arasındadır.

Rüyada Tuvaletin Çok Pis Koktuğunu Görmek

Her şeye burnunu sokan, haddi olmadığı konularda fikir beyan eden, tüm işleri karıştıran ve aynı zamanda herkes tarafından bu davranışları eleştirilen bir kadın anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvaleti Temizlediğini Görmek

Kişinin rüyada kendisinin tuvalet temizlediğini görmesi borca işarettir. Ancak borç almak kesinlikle kötü bir eylem olarak düşünülmemelidir. Çünkü bu borç aynı zamanda gelecekte önemli bir yatırıma dönüşecek olan mal mülk edinmek için alınacaktır. 

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Rüyanızda tuvalete yetişemeyecek durumdaysanız, sıkıştığınızı görüyorsanız hayatınızda olumsuz bir şeyler olacaktır. Bu bazı rüya tabirlerinde rezalet olarak karşımıza çıkıyor. Toplum içerisinde küçük düşme, rencide olma gibi yorumlanabiliyor. Bazı rüya tabirlerinde ise herkesin size güldüğü, komik duruma düştüğünüz ve yine toplum ya da çevreniz tarafından hor görüldüğünüz şeklinde tanımlanabiliyor. 

Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek

Kötü yolu simgeleyen bir rüya olup her halükarda olumsuz bir duruma düşeceğinize delalet eder. Rüyada tuvalete düştüğünü görmek çeşitli hatalara gebedir. İşleyeceğiniz günahlar, alacağınız ahlar gibi pek çok sonucu kapsayabilir. 

Rüyada Tuvalet Deliğini Karıştırmak 

Oldukça büyük kararsızlıklar sonucunda yaşayacağınız duruma delalet eder. Rüya tabirlerinde bu durum hem olumlu hem de olumsuz olarak gözlemlenir. Çünkü kişi tüm kararsızlığına rağmen doğru olanı seçerek büyük bir servete erişebilir. Mal ve mülk sahibi olarak zenginleşebilir. Aynı zamanda hiçbir fırsatı doğru zamanda doğru şekilde değerlendiremeyerek başını belaya da sokabilir.

Rüyada Tuvalette Bir şeyler Yemek 

Kötüye işaret olan rüyalar arasındadır. Bunun tabirinde yakın çevrede, arkadaşlarda ya da ailede olan birisinin kalbini fazlasıyla kırmak vardır. Aynı zamanda bazı kişilerde de insanlara karşı zarar veren bir takım davranışlar ve tutumlar içerisine girmesi şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Tuvaletin Kan Olduğunu Görmek

Rüyada tuvalet deliğinin kanla dolup taştığını görmek son derece trajik bir rüyadır. İsrafa işarettir ve aynı zamanda çeşitli sorunlar yaşanacağına delalet eder. 

Rüyada Küçük Abdesti Bozduğunu Görmek 

Üzüntülerden, kederlerden, sıkıntılardan ve mutsuzluktan arınma anlamındadır. Rüyada küçük abdesti bozmak tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi kişiyi ferahlatır. Örneğin cezaevinde olan birisinin tahliyesi olabileceği gibi yaşadığınız diğer sıkıntılı durumların da biteceğini gösterir. Her açıdan olumlu ve mutluluğu getiren bir rüyadır. 

Rüyada Büyük Abdesti Bozduğunu Görmek

Rüyada büyük abdesti bozmak ise çeşitli sıkıntıların yaşanacağını gösterir. Bu manevi olarak insanlara karşı küçük düşmek ya da horlanmak olabilir. Maddi olarak ise çeşitli sıkıntılar yaşayacak kadar dibe vurmak şeklinde yorumlanabilir. 

Rüya tabirlerin gerçeği yansıtmayacağını, bunlara inanarak hareket etmenin doğru olmadığını belirtmek isteriz. Geleceği ALLAH’tan başkası bilemez.  

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü