1. Anasayfa
 2. Nedir

Robotx Hybrid Alexandrite Lazer Yaptıranların Olumlu ve Olumsuz Yorumları


0

Robotx Hybrid Alexandrite lazer epilasyon

Robotx Hybrid Alexandrite lazer epilasyon yöntemi günümüzde en yaygın kullanılan epilasyon tekniğine dönüşmüş durumda. İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi olmasıyla beraber her noktada ulaşabileceğimiz bir teknolojiye dönüştü. Aslında lazer epilasyon türü olarak benimsenmiş olsa da lazerden bağımsız olarak IPL yöntemlerinden birisidir.

Robotx
Robotx Hybrid Alexandrite lazer epilasyon

Ki Robotx lazer aslında FDA onaylı bir metot olmadığı için herhangi bir hastanede de pek tercih edildiğini görmezsiniz. Daha çok güzellik merkezlerinde ve epilasyon hizmeti veren kliniklerde bu yöntemle karşı karşıya kalınır. Medikal cihazlar kategorisinde yer almamasına karşın istenmeyen tüylere karşı en etkili mücadele metodudur.

Robotx Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Robotx lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin bazı endişeleri olabilir. Bu nedenle daha önceden lazer epilasyon yaptıranların ne gibi sorunlar yaşadığını merak etmektedirler. Robotx lazer yaptıranların yorumları ise olumlu ve olumsuz olarak yaptırmayı düşünenlere rehber niteliğindedir.

 • Robotx lazer yöntemiyle 3. seansı geride bıraktım. Eskisine kıyasla çıkan tüylerim aşırı derecede ince. Pek belli olmuyor. Ama tamamıyla bitmiş değil. Haftaya dördüncü seansa gideceğim. Sanırım 2 – 3  seans daha da gerekecek gibi duruyor.
 • Şimdiye kadar 6 seans Robotx Hybrid Alexandrite lazer epilasyon makinesiyle lazere girdim. İlk başlarda seanslar devam ederken sorun yoktu. Tüyler inceliyordu ve gerçekten işe yaradığını hissediyordum. Üç aydır yeni seansa Covid-19 dolayısıyla gidemedim. Sanki hiç lazere gitmemişim gibi bütün tüylerim eski haline geri döndü.
 • Robotx lazerle ilk seansı oldum ve sonuç beklediğimden iyi. Daha ilk seanstan bu kadar etkisini hissedeceğimi zannetmiyordum. Hafta içi ikinci seansa gideceğim ve toplamda 8 seans olarak anlaştık. Sonucun iyi olacağını düşünüyorum.
 • Bacaklarım için Robotx lazer seanslarına başladım. Covid-19 sebebiyle oluşan pandemi kısıtlamalarında ara vermek zorunda kaldım. 3 seans sonunda gerçekten bacaklarımdaki tüyler azalmıştı. Umutluydum da ama birkaç ay gitmeyince bacaklarım yine çıkmaya başladı. Dolayısıyla yine almak zorunda kaldığım için lazerin bir anlamı kalmamış oluyor. İşte bu yüzden de dördüncü seansa gidip gitmeme konusunda kararsızım. Robotx Hybrid Alexandrite lazer epilasyon makinesinin sitesinde 4 seansta tamamıyla yok olan tüyler gibi bir ibare vardı. Ama sanırım gitmeyeceğim.
 • Şimdiye kadar tüm vücudum için Robotx lazer yaptırdım ve totalde 6 seans boyunca da devam ettim. Normalde 4 seansa tamamıyla biteceği söyleniyor olsa da bunun algı olduğunu düşünüyorum. En basit örnek bacaklarımdaki kıllar tamamen inceldi. Ama kesinlikle bitmiş değiller. Sürekli olarak çıkıyorlar. Yani tüy miktarında bir azalma yok. Sadece çıkan tüyleri inceltmesi 6 seansın bana kalan kârı oldu. Ayrıca 6 seansın sonunda cildimde de lazer yanık izleri oluştu ufak ufak. İğneli epilasyon kat ve kat daha iyi.
 • Pandemi öncesinde başladığım Robotx lazere 3 seans devam ettim. Sonrasında kısıtlamalar gelince mecburen yarıda bırakmak zorunda kaldım. Ne kontrol seansına katılabildim ne de dördüncü seansı alabildim. Ama ne hikmetse bu süre içerisinde tüm tüylerim belirgin şekilde lazerden önceki gibi çıkmaya başladı. Verdiğim paraya ayrı, zamana ayrı yazık oldu.
 • Maalesef ki 3. seanstan sonra ara vermek zorunda kaldığım Robotx lazer epilasyonun dördüncü seansına gitmemeye karar verdim. Çünkü pandemi yüzünden birkaç ay gidemedim ve sanki hiç gitmemişim, hiç lazere girmemişim gibi tüyler aynı şekilde çıkmaya başladı. Lazer yapan yere söyledim ve şikâyetçi oldum. Savunmaları ise: Seansların hepsini tamamlamadığım için böyle olduğu yönündeydi. Ben daha fazla para vermek istemediğim için bıraktım.
 • Robotx lazer yaptıracağınız merkez çok önemli. Ben İstanbul’da gayet iyi bir klinikte yaptırıyorum ve 3. seans yeni bitti. Tüylerin hem inceldiğini hem de azaldığını söyleyebilirim. Önümüzdeki seanslarda sonucun daha da iyi olacağını düşünüyorum. Yine de ara verdikten sonra durumun değiştiğini söyleyen çok fazla insanın olması endişe veriyor.
İlginizi Çekebilir;  Kütle Çekim Kuvveti Ne Demek?

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 1
  k_t_
  Kötü