1. Anasayfa
 2. Nedir

Oppo Telefonlarda Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?


0

Oppo Telefonlarda Fotoğraflar

,Özellikle yeni nesil Oppo cihazlarda karşımıza çıkan ColorOS işletim sistemi pek çok kullanıcının kafasını karıştırabiliyor. İlk olarak bilinmesi gerekiyor ki ColorOS mobil işletim sistemi Android tabanlı bir işletim sistemi olarak geliştirildi. Aynı zamanda Oppo cihazlarda müthiş bir özelleştirme deneyimi sunarken pek çok açıdan da üstün yapılar sunmayı başarıyor. Böylelikle kullanıcılara sınırsız bir erişim alanı vadeden ColorOS herkesi memnun edebiliyor.

Oppo
Oppo Telefonlarda Fotoğraflar Nasıl Gizlenir?

Oppo telefonda fotoğraf gizleme özelliğini bulamayanlar içinse çok kolay bir rehberimiz var. Çünkü diğer Android tabanlı cihazlarda da olduğu gibi gizliliğiniz bu cihazda da üst seviyelere çıkarılmış durumda. Dolayısıyla rahatlıkla bir fotoğrafı ya da albümü gizleyebilir ya da gizli fotoğraflarınızı dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Oppo Fotoğraf Gizleme

Oppo fotoğraflar nasıl gizlenir diyenler şu adımları takip ederek fotoğraf gizleme işlemini tamamlayabilir.

 • Telefonunuzun ana aplikasyonları arasında yer alan Fotoğraflar uygulamasını açın.
 • Hangi fotoğrafınızı gizlemek istiyorsanız o fotoğraf seçiliyken sağ altta göreceğiniz Daha Fazla seçeneğine tıklayın. Bu iki nokta ile sembolize ediliyor.
 • Burada Özel Olarak Ayarlar seçeneğiyle devam edin.
 • Bu ayarı seçtiğinizde gizlenmiş fotoğraflar arasına dahil olmuş olacak.

Oppo Telefonda Gizlenmiş Fotoğrafları Nasıl Görebilirim?

Herhangi bir fotoğrafı özel olarak ayarla dediğinizde Oppo gizlenmiş fotoğraflar arasına dahil olacaktır. İşte tam bu noktada da Oppo gizlenen fotoğraflar nerede sorusuyla karşı karşıya kalınabiliyor.

 • Fotoğraflar uygulamasını açtıktan sonra sizi üç menüden oluşan bir alan karşılayacak.
 • Bu menüde Fotoğraflar, Albümler ve Keşfet olarak yer alan üç seçeneğin herhangi bir noktasına parmağınızla basılı tutmanız yeterli olacaktır.
 • Karşınıza çıkan gizlilik ekranında sizden belirlemiş olduğunuz şifre, PIN ya da parmak izi talep edilecek.
 • Gizlilik şifresini doğruladıktan sonra ise karşınıza gizlenen fotoğraflar listelenecektir.
İlginizi Çekebilir;  Meddi Lin Nedir? Ne Zaman Olur?

Oppo telefonda fotoğraf gizleme işlemi yukarıdaki adımlar uygulanarak birkaç saniyede gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemle Oppo A53, Oppo A91, Oppo A72, Oppo A73, Oppo Ace2, Oppo K7, Oppo Reno 4, Oppo Reno 4 Lite, Oppo Reno 2 Z modellerinde gizlilik işlemini sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü