1. Ana Sayfa
  2. Fal

Kahve Falında Silah Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Kahve falında silah görmek

Falda silah görmek gerçek hayatın tam aksine yorumlanmaktadır. Bu bakımdan usta falcılara göre falda çıkan silah aslında barış, iyilik ve dostluk anlamlarına gelmektedir. Bu falın yorumlarına göre fal sahibinin düşmanları ile arasında olan sorunların sona erip kısa zamanda barış ortamının sağlanacağı şekline yorumlanmaktadır. Bu bağlamda fal baktıran kişi için sağlık ve sıhhat gibi konuları da işaret etmekte ve bu kişinin yakalandığı hastalık var ise en kısa sürede şifa bulacağını müjdeleyen bir sembol olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kahve falına bakılan kişinin çevresinde hastalanan kişilerinde sağlığına kavuşacağına işaret sayılmaktadır.

Kahve Falında Silah Görmek Ne Anlama Gelir?
Kahve Falında Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Birçok falcı için fal yorumlarında falda çıkan silah simgesi barış ve dostluk olarak ifade edilmekte ancak bazı falcılara göre ise kavgalı, gürültülü ortam olarak açıklanmaktadır. Bu yorumculara göre falın sahibi yakın zamanda şiddetli büyük tartışmaların içerisinde kalabilir ve bu bakımdan dikkat etmesi tavsiye edilir. Bu yönde ünlü fal yorumcuları falın sahibini içine çekmeye çalışan olaylar karşısında dikkatli olmasını işaret etmektedir. 

Kahve falı yorumcularının geneli falda görünen silah simgesi hakkında olumlu yorumlarda bulunurken okul ya da iş hayatında başarılı ve öncü olmayı da müjdelemektedir. Bu yorumlara göre elde edilen başarıları sayesinde fal sahibi önemli itibarlar kazanabilmektedir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?