1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Para Kesesi Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Para Kesesi Görmek

Kahve falında para kesesi sembolü görmek fal yorumcularına göre maddi gelirin artacağı ve maddi açıdan sorun yaşanmayacağı anlamı taşımaktadır. Fal sahibinin hayatının sonuna kadar para sıkıntısı yaşamayacağı, refah ve bolluk içinde yaşamını süreceği şeklinde de ifade edilmektedir. Maddiyat dışında falına bakılan kişinin ikili ilişkilerinde mutluluğu bulacağı ve huzura kavuşacağı anlamlarına da gelmektedir. Kişinin falında sembolik olarak para kesesi görülmesi kişinin hanesinin rızkının ve kazancının artacağına işaret etmektedir. 


Kişinin hem ruhsal hem de bedensel olarak tam bir sağlığa hali kazanacağına delalettir. Aynı zamanda eğer borçlar varsa onlardan kurtulmaya da işarettir. Aynı zamanda çevresindeki kişilerde bazı kalp kırıklıklarına neden olacağına onlara karşı hararetli bir konuşmaya girişeceğine ve kötü sözler edebileceğine işarettir. Kötü kişilerin kötülüğüne ve zararına uğrayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. 

kahve falında para kesesi sembolü görmek
kahve falında para kesesi sembolü görmek

Bazı yorumculara göre ise, kahve falında para kesesi görmek, derin hissiyat içerisinde bulunulan karşı cinsle birlikte planlar yapmaya kurulacak olan yuvanın içerisinde huzurlu ve bol kazançlı geçim olacağına işarettir. Kişinin bir yakının ağır bir dertle karşılaşacağına, hastalık gibi uzun ve yorucu bir süreç yaşayacağına, sabrı ve çabası sayesinde hastalık ve dert halinden kurtulacağına rivayet etmektedir.


Fal yorumcularına göre kahve falında bozuk para kesesi görmek ise, kişinin ve hanesinin kısmetinin henüz ulaşmamış olduğuna yakın bir zamanda ellerine geçeceğine ve uzun senelerden beri istenilen planlanan şeylerin yapılabileceğine işarettir. Üzüntülerden kurtulmayla birlikte hayali kurulan hayata erişileceği anlamını taşımaktadır. 

Kişinin falında para kesesi görülmesi, kişinin sevdiği insanla çok mutlu olacağına, birlikteliklerinin uyumlu şekilde devam edeceğine ve bu durumu ailelere taşıyacaklarına işarettir. Falda kesenin içinde para değil de daha kıymetli bir şey olduğunun sezilmesi, hissedilmesi ya da kesenin içinde altın olduğunun simgelenmesi zevk ve sefa içinde sürülecek bir ömür için, yakın çevresiyle arasının açılacağına delalettir. Sevdikleriyle arasının bozulması anlamlarına da gelmektedir. Arzu ve isteklerin gerçekleşmesi şeklinde de yorumlanmaktadır. Kahve falında para kesesi görmek falına bakılan kişinin enerjisi ve yorumcunun yorumlama şekline göre değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Mikrofon Görmek Ne Anlama Gelir?


Bazı yorumculara göre güzel anlamlara karşılık gelirken bazı yorumculara göre ise kötü şeyleri ifade edebilmektedir. Para kesesi, kişinin önemli işlerini zamanında yerine getirmesi anlamında da önemlidir. Kişinin işlerini zamanında bitirmemesi onu sıkıntılı durumlara sokabilmektedir.

 Kişinin eline geçecek onla büyük miktarda bir para olacağı fakat bu paranın herhangi bir yararının olmayacağı, sağlık sorunları nedeniyle kullanılmak zorunda kalınacağı gibi yorumlarda mevcuttur. Para kesesi görmek genel anlamda hayırlı olarak yorumlanırken bozuk para kesesi genel manada daha sıkıntılı durumları çağrıştırmaktadır. Falda para kesesi içinde bozuk para görülmesi, ailevi yaşantıda kötü şeylerin yaşanacağına üstüne düşünülecek sorunlar yaşanılacağına işarettir. Kötü durumlar karşısında moral ve sabırla bu durumların üstesinden gelineceğine işarettir.


Aynı zamanda kişinin son zamanlarda kendisini yoğunluk içinde bulacağına sosyal çevresi ve aile çevresiyle ortak mekânlarda bulunacağına ve çeşitli görüşmelerde bir araya geleceğine işarettir. Falına bakılan kişinin eğer sağlık sorunları varsa bunlardan yakın zamanda sıyrılacağına ya da ailesinde sağlık sıkıntıları yaşayan yakınları mevcutsa onların da eski sağlığına kavuşacağına delalettir. 

Uzaktan gelen yardımla sıkıntılardan kurtulacağına ve yoğun işlerini onların desteğiyle aşacağı anlamına da gelmektedir. Para kesesi görmek fincan tabağının durumuna göre de farklı şekillerde çeşitli yorumcular tarafından yorumlanmaktadır. Eğer tabak fincana yapıştıysa gerçekleşen can sıkıcı olaylardan kurtulacağına, ağzının tadının ve moralinin yerine geleceğine işarettir.

 İşlerin rast gitmesi, olumlu ve güzel gelişmeler yaşanması, eğer kişinin birlikteliği varsa karşılıklı değer vermenin artacağı ve hediyeleşmelerin yaşanacağı anlamlarına gelmektedir. Tutan fincan ve tabak dileğin gerçekleşmesi falı kapatırken istenilen şeyin gerçekleşmesi gibi anlamlara geldiği için güzel ve hayırlı olarak yorumlanmaktadır.


Eğer Kişinin tabağı fincanına yapışmadıysa para kesesi görülmesi halinde, hataların telafisi, kötü günlerin geride bırakılması gibi anlamlar ifade etmektedir. Kötü ve sıkıntılı zamanların yakın çevredeki eş dost ve akrabanın yardımıyla çözüleceği, kötü zamanların ve durumların onların yardımıyla atlatılacağı gibi anlamlara da gelmektedir. Yalnız başına kalmayacağı ve çevreden destek göreceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin temkinli davrandığı, kendisi ve ailesi için sıkıntıların biteceği ve sorunlarını çözeceğine işaret etmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü