1. Anasayfa
 2. Fal

Kahve Falında Ok Atan Adam Görmek Ne Anlama Gelir


0

Kahve Falında Ok Atan Adam Görmek

Ok ve yay sembolleri geçmişten günümüze insanları devletleri ve daha birçok değeri temsil etmiştir. Saygınlık ve fetih gibi anlamlarının bulunmasının yanında, fallarda da sıkça rastlanan sembollerden biridir. Kahve falında ok sembolünün görülmesi kişinin ailesinden olan kişilerin çatışması ve tatsızlık yaşanması anlamlarına gelmektedir. 

Kahve falında ok atan birini görmek fal sahibinin gerek maddi gerekse manevi anlamda güçlü biri olacağına, etrafı tarafından sayılıp sevileceğine, hayırlı işler yapıp çevresi içinde hayırlı şeylere imza atacağına delalettir. Kişi tüm bu gücü ve hayırlı işlerine rağmen onu çekemeyen ve fesatlık besleyen bir çevreye sahip olduğuna, onlardan zarar göreceğine işarettir. 

Kahve
Kahve Falında Ok Atan Adam Görmek Ne Anlama Gelir

Kişinin gücünün gölgesinde kalan, çekemeyen kişiler tarafından maddi manevi çıkmaza sokulmaya çalışıldığına delalettir. Fal sahibi kişinin falında ok atan birinin görülmesi, maddi sorunların son bulacağına, kısmetlerinin ve nasibinin artacağına, bekâr ise sevdiği istediği kişiyle evlilik yoluna dair önemli kararlar alacağına işaret etmektedir. 

Diğer yorumculara göre ise kahve falında ok atan adam görülmesi, çevreye karşı baskın ve kudretli olmaya, üst rütbede bulunmaya ve büyük sorumluluklarla donatılmış olmaya delalettir. Özellikle iş yaşantısı ve iş çevresinde çekinilen biri olmak ve gücü elinde bulundurmak şeklinde yorumlanmaktadır. Kahve falında ok atan adam görülmesi, eğer fal sahibi bekâr ise, aşk hayatında ve yakın ilişkilerinde gelişmeler olacağına karsısına sürprizler çıkacağına, ummadığı anda kısmetiyle karşılaşacağına işaret etmektedir. 

Kariyer olarak değerlendirildiğinde ise gücü simgelediği için riskli olabilecek durumlardan kaçınılmasına, gücü doğru ve orantılı kullanılması gerektiğine, kontrolü elden bırakmamak gerektiğine delalettir. Kahve falında ok atan adam görmek, kişinin üzerinde otorite sahibi olmak isteyen bir erkeğe karşı kazanç sağlamak, onun baskı ve zorbalığını aşmak, bu durum karsısında güçlenerek ilerlemek ve kurtulmak anlamlarını taşımaktadır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Maça Görmek Ne Anlama Gelir?

Fal sahibi bu duruma karşı itinalı davranmalı çevresinde fesatlık besleyen insanlara karşı dikkatli olmalı ve adımlarını ileriye dönük şekilde iyi düşünerek kontrollü şekilde hareket etmelidir. Eğer falda gözüken kişi bir kadını andırıyorsa, fal sahibi kişiyle gerginlik ve anlaşmazlık yaşanacağına ya da yaşanan gerginliğin artacağına işaret etmektedir. Kahve falında ok atan adam görmek, fal sahibinin hedefleri ve potansiyeliyle doğrudan bağlantı bir semboldür.

 Fal sahibinin kendine belirlediği hedefler ve amaçların ciddiyeti, atılması gereken adımlar konusunda dikkatli davranması, çalışmalarını titizlikle devam etmesi, çevresinde ortak iş yaptığı ya da başarılarını paylaştığı insanlara karşı seçici davranması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

 Bazı fal yorumcularına göre ise, ok atan bir adam görmek hedeflerini tutturan sessiz, sakin ve yavaşça ama emin adımlarla ilerleyen uzun vadede planları olan birini işaret etmektedir. İstenilen ya da hayal edilen şeyin gerçekleşmesi için daha önünde zaman olduğu, sabırla devam edip acele etmemek gerektiği er ya da geç amaca ulaşılacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü