1. Ana Sayfa
  2. Nedir

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görürüm?


0

Instagram gibi çok yönlü sosyal ağlarda yaptığımız etkileşimlere sonradan dönüp bakmayı istemek gayet doğaldır. Özellikle de yaptığımız beğeniler bunlar arasında önemli bir yer teşkil ediyor. Daha önceden zaman tünelimizde çıkmış, takip ettiğimiz ya da takip etmediğimiz hesapların gönderilerini beğendiğimiz bunlar bir noktada kaydedilmektedir. Dilerseniz sonrasında tümünü görebilir, inceleyerek beğeninizi geri çekebilirsiniz.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görürüm?

Instagram beğendiğimiz gönderiler nerede sorusuyla karşılaştığımız gibi hem Android hem de iOS kullanıcıları aynı zamanda yorumları ve yorum beğenilerini de görmeyi arzuluyor. Fakat Instagram böyle bir seçenek sunmuyor. Yalnızca beğendiğiniz ve dolayısıyla kaydettiğiniz gönderileri sonradan görmenize fırsat veriyor.

Instagram’da Önceden Beğendiğim Gönderiler Nerede?

Instagram’da beğenilen gönderileri görme işlemi için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Instagram hesabınızı açın.
  • Uygulama üzerinden Profil ikonuna dokunun ve sayfanıza gidin.
  • Profil ekranınızda iken sağ üst kısımda üç çizgili menü simgesini göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra Ayarlar diyerek devam edin.
  • Akabinde Hesap seçeneğiyle devam edin ve son olarak Beğendiğim Gönderiler sekmesine geçin.
  • Beğendiğim Gönderiler sayfasında karşınıza çıkan tüm gönderiler daha önceden beğeni attığınız içeriklerin listesidir.

Geçmişte Instagram güncellemeleri arasında en çok tartışılan konuların başında beğenilerimizi başkasının görmesi geliyordu. Sonrasında bu özellik kaldırıldı ve artık bir zaman tüneli üzerinde neleri beğendiğimiz görülmüyor. Instagram beğendiğim gönderiler kısmı yalnızca kişinin kendisine özel olarak kendi hesap ayrıntıları arasında gösterilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  İbn-i Heysem Kimdir? Hangi Bilimin Öncüsüdür?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?