1. Anasayfa
 2. Nedir

Instagram Şekilli Biyografi Nasıl Yazılır?


0

Instagram

Instagram çok sayıda kullanıcıya sahip olduğu için diğer kullanıcılarla etkileşiminizi arttırmak için farklı yollar arıyor olabilirsiniz. Bunun ana yollarından birisi olarak ise Instagram biosunda yer alan etkileyici tanıtımı kullanabilirsiniz. Çünkü bio kısmında yer alan bilgiler ve bu bilgilerin yazılış şekli aslında diğer kullanıcılarla ilk intiba olarak adlandırılabilir.

Instagram
Instagram Şekilli Biyografi Nasıl Yazılır?

Burada da Instagram şekilli biyografi taleplerinin artmasıyla karşı karşıya kalabiliyoruz. Birbirinden farklı alfabeler ve sembollerle zenginleştirilmiş olan biyografiler çok daha dikkat çekiyor. Instagram şekilli yazı yazma üzerine de pek çok web servisine rastlanabiliyor. Yapmanız gereken yalnızca bu web servislerini kullanarak biyografinizde yer alacak metni hazırlamak.

Instagram Bio İçin Şekilli Yazı Yazma Siteleri

Instagram bio için şekilli yazı yazma siteleri gün geçtikçe artıyor. Bunlar arasında en çok tercih edilen ve kullanıcıların büyük çoğunluğuna hitap eden alternatifler ise şu şekilde listeleniyor.

 • FontsForInstagram
 • SprezzKeyboard
 • MessLetters

Siteler o kadar kolay bir kullanım sunuyorlar ki siteye ulaştıktan sonra ilgili kutuya metni yazmanız ve hangi alfabeyi kullanacağını seçmeniz yeterlidir. Ardından size Instagram şekilli bio yazınızı çıkaracak ve yapmanız gereken tek adım kalacak.

Kopyala diyerek alacağınız bu şekilli yazıyı Instagram profilinize girdikten sonra profili düzenle diyerek bio kısmına yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram kullanıcılarına bio kısmına daha açıklayıcı bir metin yazmak için geniş bir alan sunuyor.

Örneğin kullanıcı adınız 30 karakter ile sınırlı iken biyografi kısmına çok daha tanımlayıcı bir metin girişi yapabiliyorsunuz. Sizi ve dolayısıyla sayfanızı tanımlayan bu metnin daha etkileyici gözükmesi içinse Instagram şekilli yazı yazma sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerin yalnızca kopyala yapıştır yaparak bile kullanabilme olanağı tanıyor olması Instagram profilinize katacağı yeni etkileşimler için daha da değerli olduğunu söylemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir;  ATP ve Canlılar Önemi
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü