1. Anasayfa
 2. Nedir

Instagram Gizli Hesaptan Nasıl Video İndirilir?


0

Instagram

Instagram video indirme aşamasında iki farklı sonuçla karşı karşıya kalınabiliyor. Burada asıl önemli olan unsur ise söz konusu hedef hesabın gizlilik ayarıdır. Çünkü herkese açık bir profilde istediğiniz videonun bağlantı linkini kopyalayarak indirme şansına sahipsiniz. Üstelik bunu yaparken repost uygulamaları çok pratik bir işlemle indirmeyi tamamlayabiliyor.

Instagram Gizli Hesaptan Nasıl Video İndirilir?
Instagram Gizli Hesaptan Nasıl Video İndirilir?

Aynı zamanda gizli hesaplarda ciddi bir sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Çünkü bu tarz Instagram video indirme uygulamaları gizli bir hesabın gizlilik aşamasını aşamadıklarından dolayı videoya erişemiyor. Tam bu noktada da kullanıcıların Instagram gizli hesaptan video indirme üzerine ciddi bir beklentisi oluşuyor. Tabii ki gizlilik kuralları gereği bunu aşmanın yolu yok gibi gözükse de birkaç alternatiften söz edeceğiz.

Instagram Gizli Hesaptan Web Sitesi İle Video İndirme

Instagram gizli hesaptan video indirmek adına geliştirilmiş çok sayıda aplikasyona rastlayabilirsiniz. Bunların çok büyük bir çoğunluğunun aktif olarak çalışmadığını da söylemek mümkün görünüyor. Zira mecburi olarak Instagram hesabınıza giriş yapma zorunluluğunu öne çıkaran bu üçüncü parti aplikasyonlar sizler için sizi güvenlik konusunda endişelendirebiliyor. Bunun için bir web servisi olarak AloInstagram’ı kullanabilirsiniz.

 • Öncelikle buraya tıklayarak AloInstagram resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda buradan aplikasyon olarak indirme şansına da sahipsiniz.
 • Ardından Instagram hesabınıza giriş yaparak hangi hesaba erişmek istiyorsanız bağlantısını kopyalayıp buraya girmeniz gerekiyor.
 • Gizli olan Instagram hesabının sayfasını yeni sekme ile açtıktan sonra boş bir noktaya sağ tık yaparak kaynağını görüntüle kısmına tıklayarak devam edin.
 • AloInstagram sizden hem profil linkini hem de kaynağı görüntüle dediğinizde karşınıza çıkan ekranı talep etmektedir. İlgili boş alanlara bunları yapıştırdıktan sonra karşınıza video indirme bağlantısı çıkacaktır.
 • Böylece gizli hesaplardan kolayca hikâye, reels ya da paylaşılan post videoları indirmeniz mümkün olacaktır.
İlginizi Çekebilir;  Hamilelikte Çamur Gibi Akıntı Neden Olur? Tedavisi Nedir?

Instagram Gizli Hesaptan Uygulama İle Video İndirme

Instagram gizli hesaptan video indirme uygulaması için en çok konuşulan aplikasyonların başında tabii ki Instagram Aero geliyor. Aslında bunun bir sebebi var. Türkler tarafından geliştirilmiş olan uygulama ilk olarak Whatsapp Aero olarak Whatsapp kullanıcılarına pek çok özellik sunmuştur. Yıllardır Wp Aero kullanan ve sorun yaşamayan insanlar ise güven tazelemek için son derece önemli bir unsur olarak görülüyor.

Dolayısıyla Instagram hesabınızla giriş yapmak zorunda olduğunuz Instagram Aero uygulaması Wp Aero sebebiyle güvenilir görünüyor. Tabii ki bu tarz üçüncü parti uygulamalara giriş yaptığınızda hesabınızın güvenliğine istinaden oluşacak tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayarak resmi bağlantıdan cihazınıza kurabilirsiniz. Ardından Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra tüm gizli hesaplardan paylaşılan videoları tek tıkla uygulama üzerinden indirebileceksiniz.

Instagram Gizli Hesaptan Güvenli Video İndirme Yolu

Eğer indiremediğiniz fakat mutlaka indirmek istediğiniz bir video gizli bir hesapta paylaşılmışsa bunu ekran kaydı ile elde edebilirsiniz. Android cihazlarda da var olan ve iOS tarafından da sunulan ekran kaydı özelliği o an ekranı tamamıyla kaydeden bir video çeker.

Siz Instagram gizli hesapta video indirme işlemini aslında video çekme olarak yaparsınız. Ardından ise ücretsiz olarak sunulan video düzenleme aplikasyonları yordamıyla videonun diğer istenmeyen dış katmanlarını temizleyerek salt olarak videoya erişmiş olursunuz. Bu en garanti ve dolayısıyla en güvenilir gizli hesaptan video indirme yöntemidir. Tabii ki Instagram video indirme uygulamaları çok daha pratik olduğundan dolayı bu seçenek arka planda kalabiliyor. Yine de güvenlik ve gizlilik endişesi yaşayan biriyseniz Instagram gizli video indirme işlemini bu şekilde alternatif bir metot ile çözebilirsiniz.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü