1. Anasayfa
 2. Nedir

Green Bubble Kullanlar Memnun mu? Yorumları Nasıl? Tavsiyeleri Neler?


0

Green Bubble

Green Bubble, saç bakımı için kullanılan mucizevi bir şampuandır. Online platformlardan alınabileceği gibi kozmetik ürünleri satan yerlerde de bulunur. Sadece şampuan içermez, jel ile birlikte satılır. Kapsül olmadan tamamlanamaz çünkü içerisinde keratin – aloe vera barındırır. Kötü hava koşulları, düzenli bakım yapılmaması nedeniyle saçlarda oluşan yıpranmaları geçirir. Kırılarak dökülen, kötü görünen ve parlak olmayan saçları düzeltir. Green Bubble kullanan kişilerin yorumlarını sizler için derledik ve tavsiyelerini not aldık.

Green
Green Bubble Kullanlar Memnun mu? Yorumları Nasıl? Tavsiyeleri Neler?

Green Bubble Saç Bakım Seti Kullanımı

Green Bubble şampuan ve jel kapsül kullanımından önce saçlarınızı biraz nemlendirin. Saçınızın uzunluğuna uygun dozda şampuanı elinize dökün, kapsülü de açtıktan sonra saç köklerinize kadar ovalayarak sürün. On dakika kadar bekledikten sonra yıkayın.

Green Bubble Saç Bakım Seti Kullanıcı Yorumları

Green Bubble bir mucize! Hala inanamıyorum, kapsülle birlikte kullandım ve aynaya baktığımda saçlarımın daha gür ve ışıldadığını gördüm. Sanki yeniden doğmuşum gibi saçlarım çok güzel. Mutlaka deneyin, farkı yaşayın.

2 ay evvel bir bebeğim oldu. Bu süreçten sonra saçlarımda dökülmeler başladı ve seyrekleşti. Ben de Green Bubble kullanayım dedim. Yaklaşık 3 sefer saçımı bununla yıkadım ve etkisini görmeye başladım. Seyrekleşen saçlarım eski haline dönüyor. Sadece üç kere de böyle bir sonuç beklemiyordum. Saçlarım da ayrıca ipek gibi yumuşak oldu. Dökülmelerim de ciddi oranda azaldı. Bir kutu daha sipariş ettim ve düzenli kullanmaya başladım.

Green Bubble gerçekten de anlatıldığı gibi. Saçlarım resmen kabardı, hacmi arttı. Eğer denemdiyseniz mutlaka bir kutu alıp kullanın. Eskiden saçlarımın uzaması çok fazla sürerdi ama Green Bubble sonrası hızlandı.

İlginizi Çekebilir;  Sünnet-i gayr-i müekkede nedir? Sünnet-i gayri müekkede hangi ibadetlerde olmaktadır?

Green Bubble kullananlar memnun olsa da ben değilim. Herkes dökülmeyi azalttı diyor ama bende öyle olmadı, daha fazla dökülmeye başladı. Bir tane sipariş verip denediğimde memnundum ama diğer kutu sonrası hayal kırıklığı yaşamaya başladım. Fazlası zararlı bence.

Benim saçlarım o kadar ince ki çok fazla tel olmasına rağmen çok gör görünmüyor. En ufak bir şeyde kırılma yaşanıyor. İstediğim uzunlukta saça sahip olamıyordum. Green Bubble sonrası dökülmeler yok denecek seviyeye kadar indi.

Ben de Green Bubble kullananlar kervanına katıldı. Önceden duş aldığım zaman fırçada onlarca saç toplanırdı. Onları gördükçe kel olacağımı düşünmeye başladım. Ama bu mucize saç bakım seti sayesinde dökülmeler azalmaya başladı. Benim saçlarımı sertleşmeye başladı, orasını anlamadım. Sanırım her saç tipinde farklı reaksiyon gösteriyor. Şampuan şişesi büyük olsa da bana içinde daha az var gibi geldi, bir kutusu hemen bitiyor.

Green Bubble adını bile duymak istemiyorum. Birçok kişi yumuşatıyor diyor ama anlamadım, bende zıt etki yaptı. Bu seti kullandıktan sonra mutlaka krem sürmem gerekiyor yoksa saçlarım kazık gibi oluyor. Ben ki bu şampuandan önce bakım yaptırdım, ona rağmen bu kadar olumsuz etkisini gördüm. Benim saçlarım önceden çok dökülmezdi, Green Bubble sonrası dökülmeler arttı. Saçları hızlı uzatması, yumuşatması, dökülmeyi engellemesi gibi şeylerin tam aksini yaşadım, önermiyorum.

Green Bubble denedim ama pek de iyi yorum yapamayacağım. Saçların çabuk uzamasını sağlamadı. Aynı sayıda dökülmeler de devam ediyor. Sadece sert olan saçlarım yumuşamaya başladı ki bana tek yararı da bu oldu.

Green Bubble, sadece kokusu için bile satın alırım. Saçlarım ipek gibi oldu. Sadece 7 gün kullandım ve eskisinden daha gür olduğunu hissediyorum.

Bu bakım seti gerçekten süper! Saçlarım o kadar sıklaştı ki anlatamam. Ellediğim zaman daha sağlam, kalın olduğunu hissediyorum, ayrıca parlaklık da sağlıyor. Ben sürekli kullanma taraftarı değilim. 15 gün ara vererek deneyeceğim. 5 kutu aldım halen devam ediyorum.

İlginizi Çekebilir;  Son Sözler Yeteri Kadar Konuşmamış Aptallar İçindir! Kimin Sözüdür?

Valla mükemmel bir bakım seti! Saçlarım öyle yumuşak oldu ki küçük kız çocuklarındaki gibi. Önceden tarak çok takılırdı ama Green Bubble sonrası rahat tarayabiliyorum. Ben kokusuna bayıldı. Birkaç kullanmadan sonra dökülmeler de azalmaya başladı. Saçların daha fazla çıkmasını da sağladığı aşikar. 4 haftadır deniyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorumları okuduktan sonra ben de aldım ama kesinlikle önermiyorum. Saçların hemen uzar dediler benimkiler daha da seyrekleşmeye başladı. Hiçbir yararını görmedim. Belki saç tipine göre farklı etki gösteriyordur, emin değilim.

Saç rengimi beğenmediğimden sürekli boyatan birisiyim. Tabii, bu kimyasallar saça zarar veriyor, cansızlaştırdığı gibi dökülmeyi de artırıyor. Ama bu Green Bubble setini kim ürettiyse ALLAH razı olsun. Saçlarım eskisine nazaran yarı yarıya daha az dökülmeye başladı, yumuşaklığı söylemiyorum bile. Bazı yorumlara baktım, saçları sertleştirir diyor, evet ilk kullanımda öyle ama bir süre sonra yumuşatmaya başlıyor, kullanmaktan vazgeçmeyin. Saçlarınızın eskisinden daha temiz ve parlak olduğunu hissedeceksiniz.

15 gündür Green Bubble uyguluyorum. Ben kötü yorum yapamayacağım çünkü bana bir zararı olmadı. Şu an bir kutu bitti, bakalım neler olacak.

Green Bubble şampuan setini 3 sefer kullandım. Saçlarım yumuşak ve düz bir şekil aldı. Henüz hızlı uzatma konusunda bir şey söyleyemeceğim, emin değilim. Ama kokusu ve ipeksi yapışı bile bana yeterli.

Bir ay önce ben de Green Bubble denemeye karar verdim. Hiçbir olumlu tarafını göremedim. Ama hoş kokusu ve yumuşatıcı özelliğine bayıldım. Televizyonlarda, internetteki videolarda öyle ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki hemen deneyesiniz geliyor ama hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ben saçlarımda uzunluk hissedemedim.

Green Bubbleeeeeeeeeee! Mükemmelsin. Saçlarıma dokunduğumdaki o yumuşak his beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. 20 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. 20 günde uzamayı da fark etmeye başladım. Green Bubble saç bakım setini herkese öneririm.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü