1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Yılan Dili Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Yılan Dili Görmek

Hayvan sembolleri kahve fallarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Yılan gerçek hayatta da ifade ettiği gibi pek olumlu şeyleri nitelememektedir. Kahve falında yılandili görülmesi bir düşmana, hasetlik besleyen yakın çevreye, dedikoduya ve ihanete işaret etmektedir. Falına bakılan kişi için tehlikeli durumların habercisi konumundadır. Özellikle kişi yakın çevresindeki insanlarla iletişimine dikkat etmelidir.

Aşk hayatı açısından değerlendirildiğinde kişinin yeni tanışacağı adaylarının aldatıcı olabileceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda aşktan yana fal sahibinin yüzünün gülmemesi ve umduğunu bulamaması şeklinde de yorumlanır. Kariyer açısından değerlendiren âlimler ise güçlü rakiplere işaret etmektedir. Kişinin iş yerinde yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazan birilerinin varlığına delalettir. Fal sahibi bu kişilerin gerçek yüzünü henüz göremediği için manevi olarak zarara uğrayabilir. Ayrıca kendisine kıskançlık ve hasetlik besleyen bir kadına da işaret eder durumdadır. Fincan sahibi davranışlarına ve tutumlarına dikkat etmelidir, özellikle iş ortamında sırrını kimseyle paylaşmamalıdır.

Falda
Falda Yılan Dili Görmek Ne Anlama Gelir 

Evli kimselerin falında yılandili görülmesi ise ara bozmaya çalışan yakın akrabaya işaret etmektedir. Kişinin eşiyle birlikte beraberlik ve sevgisini etkilemeye çalışan birilerinin varlığına delalettir. Hayırlı ve olumlu olarak yorumlanmayan nadir sembollerden biridir.

Kahve falında tabakta görülmesi ise aile ile ilgili düşmanlıkları ve hasetlikleri işaret etmektedir. Fakat aile düşmanlıklardan ve hasetliklerden etkilenmeyecektir Düşmanların güçsüz olduğu sadece dedikodu yaparak manevi olarak yıpratacağı şeklinde yorumlanır. Âlimlere göre tehlikeli ve sinsilik barındıran bir semboldür. Bundan dolayı fal sahibi yakın çevresine dikkat etmeli ve temkinli adımlar atmalıdır. Özellikle iş ortaklığı gibi ciddi teklifler gündemde ise zarar görmemek adına bunları bir süre daha ertelemelidir.

Falda Elinde Yılan Dili Tuttuğunu Görmek

Düşmanlara karşı zafer kazanmak, galip gelmek anlamını taşımaktadır. Fal sahibi kendisine düşmanlık edenleri alt ederek tuzaklarını ortaya çıkaracaktır. Özellikle yakın çevresinde yüzüne gülüp arkasından iş çeviren kimselerle iletişimini koparacaktır. Âlimler elinde yılandili tuttuğunu gören kimse için güçlü ve dişli bir rakip yorumunu yapmaktadır. Kişi tuttuğunu koparan ve önüne çıkan engelleri ortadan kaldıran biridir şeklinde yorumlanır. Başarılı olmak ve lider konuma gelmek olarak da tabir olunur.

İlginizi Çekebilir;  Falda Saz Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü