1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Yaprak Görmek

Kahve falı meraklıları tarafından en çok ilgi gören sembollerden biri de yapraktır. Sıklıkla rastlanan bu şekil fal sahiplerini araştırmaya teşvik etmektedir. Falda çıkan yaprak farklı şekillerde genelde olumlu olarak değerlendirilmekte olan bir semboldür. Fakat bu değerlendirmede yaprağın şekline göre farklı yorumlarda ortaya çıkmaktadır. Fal sahibinin dileklerinin gerçekleşmesi hayallerine ulaşması olarak nitelendirilmektedir. Kişiye gireceği tüm işlerde başarılı olacak ve adından söz ettirecek şeklinde de yorumlanmaktadır. Ayrıca iş hayatındaki başarıları ve yükselmeyi de işaret etmektedir. 

Fal sahibinin özel hayatında umduğunu bulacağına ve müjdeli haberler alacağına da delalettir. Bekâr birinin falında acıkan yaprak şekli yeni bir ilişkiyi temsil etmektedir. Özellikle yeşil ve taze bir yaprak görülmesi yeni kısmetlere işaret eder durumdadır. Kişinin karşısına yakın zamanda biri çıkacak şeklinde yorumlanmaktadır. Kahve falında tabakta çıkan yaprak sembolü ev içinde bereket ve bolluğun hâkim olacağını maddi zorluk yaşanmayacağını işaret etmektedir. Aile içinde huzurlu ve mutlu günler yaşanacağına güzel günlerin yaklaşacağına delalettir. Genel manada uzman fal yorumcularına göre olumlu olarak değerlendirilen bir semboldür. 

Falda
Falda Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir Falda Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Asma Yaprağı Görmek


Falına bakılan kişi için günden güne mutlu olmaya işaret etmektedir. Bolluk bereket ve aile içi huzur olarak da yorumlanır. Aynı zamanda fal sahibinin verdiği emek sonucunda ulaşacağı amaca işaret etmektedir. Falına bakılan kişi çabaları sonucunda istediği noktaya erişecek huzurlu bir hayatı olacak şeklinde yorumlanmaktadır. Kahve falında çıkan asma yaprağı şekli, aynı zamanda köklü bir ilişki ve aile bağını da temsil eder durumdadır. Kimi yorumculara göre ise geçmişle bağlantılı bir ziyarete ya da bir konunun gündeme gelmesine işaret etmektedir.

Falda Dökülen Yaprak Görmek

Falda dökülen yaprak görmek genel manada fal yorumcuları tarafından pek de olumlu olarak değerlendirilmeyen bir semboldür. Kişinin hayatında maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir. Kaybedilecek maddi kazanca özgürlüğe ve huzura delalettir. Kişi sıkıntılı zamanlar yaşayacak fakat mücadele ederse bunlardan kurtulacaktır. Aynı zamanda yaşanacak olan ayrılığa ve hasret çekmeye de işaret etmektedir. Uzman fal yorumcuları etrafındaki şekillerle değerlendirmenin daha sağlıklı olacağı görüşündedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Şahin Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü