1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Yangın Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Yangın Görmek

Sıkıntı, üzüntü, dert, tasa gibi anlamlara gelen bir semboldür. Genel manada olumlu olarak yorumlanmamaktadır. Uzman âlimler fal sahibi için uyarıcı niteliği taşıdığını belirtmektedir. Kahve falında yangın görülmesi fal sahibinin büyük üzüntü yaşayacağına ve büyük maddi zararı uğrayacağıma işaret etmektedir. Aynı zamanda hastalıkla boğuşmak ve vefat haberi almak olarak da yorumlanmaktadır. İşlerin ters gitmesi ya da bozulması anlamını da taşımaktadır. Özellikle iş hayatı konusunda kişi hem maddi hem manevi zarara uğrayacağı işlere girecektir. Fal sahibinin yeni bir girişim ya da ortaklık düşüncesi varsa temkinli adımlar atmalıdır. Özellikle evrak ve belge işlerinde dikkatli davranmalıdır. 

Çalışıp emek verilen şeyin karşılığını alamamak ve emeklerin boşa çıkması olarak da değerlendirilmektedir. Fincan sahibinin uzun zamandır çaba gösterdiği bir işten hayal kırıklığına uğrayacağı rivayet edilir. Sosyal ilişkiler anlamında değerlendirildiğinde ise kahve falında yangın görülmesi büyük kavgaları ve tartışmaları ifade etmektedir. Fal sahibi pişmanlık duyacağı sözler sarf edecek ya da üzüntü duyacağı şeyler yapacaktır. Sosyal çevresi içinde kırgınlık ve dargınlık yaşanacağı şeklinde ifade eden yorumcular da mevcuttur. Bu nedenle falına bakılan kişi özellikle insan ilişkilerine ve tutumlarına dikkat etmelidir. Tabakta çıkan yangın sembolü ise aile içerisinde bir hastalık yaşanacağına ağır seyredeceğine işaret etmektedir. Ev içerisindeki huzursuzluk ve mutsuzluğundan habercisi konumundadır. 

Falda
Falda Yangın Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Sönmüş Yangın Görmek 

Sıkıntılardan sonra gelecek feraha işaret eden bir semboldür. Fal sahibi hem maddi hem de manevi sorunlarından sıyrılacak ve huzura kavuşacaktır. Aynı zamanda borçların ödenmesi hastalıktan sonra şifa bulmak olarak da değerlendirilmektedir. Kahve falında sönmüş yangın görülmesi olumlu olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibi için bolluk bereket sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanmaktadır. 

Falda Orman Yangını Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda Hortum Görmek Ne Anlama Gelir

Fal sahibinin dileklerini ve hayallerini yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalettir. Kişi uzun zamandır çaba sarf ettiği bir işten olumlu sonuç olacaktır. Aynı zamanda kişiye ulaşacak müjdeli haberleri ve teklifleri de işaret etmektedir. Kahve falında orman yangını görülmesi kimi yorumcular tarafından da olumsuz olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibinin bencil davranışlarından dolayı sorun yaşayacağını etrafındakilerle dargınlık içinde olacağına işarettir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü