1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Yağmur Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Yağmur Görmek

Kahve falında yağmur çıkması görüp görebileceğiniz en iyi sembollerden birisidir. Özellikle insan hayatında her alanda hayırlı bir gelişmeye tekabül eden bu sembol insanların daha mutlu olmasını sağlayabilir. Örneğin bazıları için kahve fincanında yağmur çıkması yeni bir ilişkiye başlangıç ve hayırlı bir kısmete dönüşür. Bazıları uzun zamandır mücadelesini verdiği hastalığı yener ve iyileşir. Bazıları ise aile içi sorunların üstesinden gelerek evdeki huzura kavuşur. 

İş arayanlara yeni iş, daha yüksek gelir isteyenlere yüksek maaş, arkadaşlarıyla arasının düzelmesini isteyenlere kusursuz dostluk gibi pek çok anlamla özdeşleştirilebilir. Kahve falında yağmur görmek maddi ve manevi olarak yaşadığınız bütün problemlerin üstesinden gelebileceğiniz çok kıymetli zamanların yakın olduğunu ifade etmektedir.

Falda
Falda Yağmur Görmek Neye İşarettir?

Yine kültürümüzde yağmurun bereketle özdeşleştiğini unutmamak gerek. Buna istinaden bazı fal yorumcuları kahve fincanında yağmur çıkması durumunda bunu bereketle ilişkilendirir. Özellikle maddi anlamda büyük bir ferahlama, zenginlik, yüksek getiri ve toplu para gibi unsurlar yorumlar arasındadır. Her zaman istenilen ve erişilemeyen imkânlara erişilecek, daha yüksek standartlara ulaşılacak bir dönemin başlangıcıdır. Uzman falcılara göre yağmur sembolünün bir insan ya da ev figürünün üzerinde olması hanenin top yekun bolluğa ereceğini gösterir. 

Duygusal hayata dair de pek çok yoruma gebe olan yağmur sembolü tabii ki fal baktıran kişinin durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer falı baktıran kişi bekâr ise kahve falındaki yağmur simgesi onun yakın gelecekte mutlu bir evlilik yapacağına işarettir. Evlenmek üzere olan ve ciddi ilişkisi olanlar içinse ortadaki tüm pürüzlerin giderileceğini gösterir. 

Ailelerin karşı tarafı istememesi, maddi zorluklar, toplumsal ayrımlar, araya giren üçüncü şahıslar gibi pek çok engelin aşılacağını müjdeleyen yağmur bu bağlamda bekârların yüzünü güldürebilir. Fal baktıran kişinin evli olması durumunda ise kahve fincanında yağmur çıkması yeni bir aile üyesine işarettir. Bir yağmur damlası evli bir çiftin çocuk sahibi olmaya yakın olduğunu ifade ederken çocuğun cinsiyetine dair de bazı ipuçları yakalanabilir. Profesyonel fal yorumcuları eğer fincanda bir yağmur bulutu görüyorsa bunu yüksek ihtimalle erkek çocuk doğacağı şeklinde yorumlarlar. 

İlginizi Çekebilir;  Falda F Harfi Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü