1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Uzaylı Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Uzaylı Görmek

Uzaylılar gerçekten var mı yok mu tartışması sürerken kahve falında uzaylı görmek bambaşka bir algı boyutuna sebebiyet verebilir. Özellikle uzman fal yorumcularına göre kahve falınızda uzaylı simgesinin ortaya çıkması beklediğiniz ya da beklemediğiniz bir haberi yakın zamanda alacağınız anlamına karşılık gelmektedir. Her iki koşulda da sizi şaşırtacak, mutlu edecek ve sıra dışı bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyacaktır. 

Alınacak olan müjdeli haberin hayatınızla alakalı her kademeye etki edebilmesi mümkündür. Üstelik profesyonel fal yorumcuları kahve fincanında uzaylı görmek ile ilgili yalnızca müjdeli bir haber değil aynı zamanda yaşanabilecek bir olay üzerine de vurgu yapabiliyor. Örneğin beklediğiniz bir haber gelmese de sizi derinden etkileyecek ve size olumlu anlamda güzel bir deneyim yaşatacak bir hadise başınıza gelebilir. 

Falda
Falda Uzaylı Görmek Neye İşarettir?

Bazı fal yorumcuları ise uzaylı ile sır anlamını birbirine eşlemiştir. Günlük hayatımızda da uzaylıların büyük bir sır olarak saklandığı fikri çok ciddi bir zümre tarafından kabul edilir. İşte kahve falında uzaylı görmek tam anlamıyla bu fikri destekler nitelikte. Burada fal yorumcuları ya sizin ya da yakın çevrenizde var olan bir sırrın açığa çıkacağını söylerler. Öngörülen bu şeffaflık ise sırrın kime ait olduğuna bağlı olarak ciddi problemlere yol açabilir.

Yakın geçmişte yaşadığınız bir kavga sonucu güvendiğiniz birisinin sırlarınızı afişe etmesi, size verilmiş bir sırrı sizin ortaya dökmeniz gibi pek tatlı olmayan hadiseler yaşanabilir. Her koşulda da sır kime aitse o kişi için ciddi handikap doğurabilir. İkili ilişkilerinizi kontrol altında tutmanız ve kimseyle aranızın kötü olmadığından emin olduğunuz bir dönem yaşamanız tavsiye edilebilir. 

Uzaylılardan söz etmişken özellikle uzaya meraklı kimseleri daha da heyecanlandıracak bazı simgeleri de boş geçmemek gerekiyor. Örneğin kahve fincanını açtınız ve uzay mekiği gördünüz. Veya kahve falında uzay gemisi olduğunu fark ettiniz. İşte bunların tümü ciddi miktarda maddi getiri olarak yorumlanıyor. Usta fal yorumcularının uzay mekiği ve uzay gemisi gördüklerinde ilk yorumu ele geçecek toplu para oluyor. Bu miras, tazminat ya da hak edilmiş bir ödeme olabildiği gibi beklenmedik bir yerden gelecek büyük meblağlara da çekilebiliyor. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Parmak Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü