1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Terazi Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Terazi Görmek

Kahve falıyla gerçek hayat arasında semboller açısından son derece benzerlikler olabileceğini vurgulamalıyız. Örneğin kahve falında terazi görmek gerçek anlamda adaletle ilişkilendirilebiliyor. Tabii ki bu doğrultuda en önemli unsurlardan birisi adaletin yorumlanış şekli oluyor. Bu da tüm fal yorumcuları tarafından fincanda görülen diğer sembollerle bir bütün olarak ele alındıktan sonra gerçekleştiriliyor. 

Bazı fal yorumcularına göre kahve falında terazi görmek ilk akla geldiği gibi kişinin adil olduğunu değil, adaletle alakalı yaptığı yanlışları sembolize ediyor. Yani son dönemlerde yaptığı eylemlerde çeşitli adaletsizliklere karıştığını, bu adaletsizliklerin bir gün ayyuka çıktığında başının derde gireceğini ifade edebiliyor. Benzer şekilde bazı profesyonel fal yorumcuları ise falında terazi çıkan kişinin ciddi bir adaletsizliğin kurbanı olduğunu savunuyor. Tabii ki bu açıdan bakıldığında kısa süre içerisinde bu adaletsizliğin son bulacağını ve kişinin hakkının teslim edileceğine yönelik telkinler de yer alabiliyor. 

Falda
Falda Terazi Görmek Neye İşarettir?

Teraziyle alakalı gerçek hayattaki anlamından bağımsız bir fal yorumu duymak istiyorsanız gelecek olan bir haberden söz edebiliriz. Bazı uzman fal yorumcuları falda terazi görmek ile ilgili iyi ya da kötü haber alınacağından söz ederler. Ki bu haberin iyi veya kötü olması da terazinin kefelerine bakılarak anlaşılabilir. Düz bir terazi görüyorsanız, yani dengede ise yalnızca bir haber alınacağı yorumu yapılır.

Eğer ki fincandaki terazinin sağ kefesi daha aşağıdaysa sizi bekleyen bir müjde var demektir. Alacağınız iyi haber sizin hayatınızı pozitif yönde etkileyecektir. Fakat kahve fincanında terazi çıktığında sol kefe daha ağır basıyorsa ve aşağıdaysa sizi üzecek, bir süre boyunca etkisi altında kalacağınız kötü bir haberin gelmesi oldukça yakın demektir. 

Terazinin kefelerinin konumuyla alakalı fal yorumlaması aynı zamanda farklı bir perspektiften de yapılabiliyor. Örneğin bazı profesyonel falcılar fincanda terazi çıkması durumunda değişiklikler olacağına dair yorumlamada bulunuyorlar. Bu değişikliklerin olumlu ya da olumsuz olması ise terazinin kefelerine bakılarak anlaşılıyor. Tıpkı yukarıda olduğu gibi terazinin sağ kefesi daha ağır basmışsa olumlu anlamda değişiklikler, sol kefesi daha ağır basmışsa kişinin hayatında olumsuz etki yaratacak değişiklikler yaşanacağına işaret olduğu öngörülür. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Volkan Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü