1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Tabanca Görmek


Kahve falında çıkan tabanca sembolü kişinin hayatı ile alakalı durumlara işaret etmektedir fal sahibinin beklenen bir habere karşı üzüntü yaşayacağına ya da tehlike ile karşı karşıya olduğuna işaret etmektedir. Ben yorumcular bir uyarı olarak nitelendirse de hem olumlu hem de olumsuz olarak değerlendirilebilmektedir. Maddi darlık içinde geçecek bir sürecin habercisi olduğu gibi aynı zamanda ulaşan bir haberle kayıp yaşanmasına da işaret etmektedir. 

Kimi yorumcular tarafından da şifa bulmaya delalet olarak gösterilmektedir. Eğer kişinin çevresinde hastalığa tutulan biri varsa kısa zaman içerisinde eski sağlığına kavuşacağına işarettir. Ayrıca adalet, saygınlık ve makam sahibi olmak anlamlarına da gelmektedir. Fal sahibinin idari konularda işlemleri söz konusu olabilir ya da hakkını aramak için yetkili mercilere başvurabilir şeklinde yorumlanır. Yine olumlu anlamda değerlendirildiğinde falına bakılan kişinin rakiplerine karşı üstünlük kuracağına işaret etmektedir. Kişinin görevinde başarılı olacağına rivayet edilir. 

Falda Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir

Kişinin fincanında tabanca şeklinin görülmesi ise sevindirici bir haber alacağına işarettir. Alınan haberle birlikte hayatında bazı değişiklikler yaşayacağına işaret etmektedir. Tabakta çıkan tabanca şekli ise aile içi ilişkileri temsil etmektedir. Ulaşan bir haberle aile içi bir üzüntü yaşanabilir ya da aile üyelerinden birinin hayatı değişebilir şeklinde yorumlanır. Tabanca şekli aile için genel anlamda pek olumlu olarak yorumlanmayan bir semboldür. Fal sahibinin ailesinin huzurunun bozulacağına ve bir süre manevi sıkıntılar yaşanacağına işaret etmektedir. Falda Elinde Tabanca Olan Birini Görmek

Fal yorumcuları tarafından pek hayra yorulmayan bir sembol olarak nitelendirilmektedir. Kıskançlığa fesatlığa ve düşmanlığı simgelediği şeklinde yorumlar mevcuttur. fal yorumcularına göre fal sahibinin etrafında ona zarar verecek birilerinin varlığına işarettir. Falına bakılan kişi insan ilişkilerinde dikkatli adımlar atmalı ve çevresindeki insanlara özenli seçmelidir. Usta fal yorumcuları yakın çevreden görülecek maddi ve manevi zararı işaret etmektedir. Falında elinden tabanca tutan kişi güçlü ve makam sahibi olan yetkili birini ifade eder. Fal sahibi bu kişiyle iletişim halinde olacağı bir sürecin içerisine girecektir. Ayrıca idari ve resmi işlemlerle ilgili durumlar yaşanacağına da delalettir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Patlıcan Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü