1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Sigara Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Sigara Görmek

Günlük yaşantımızda sigara her ne kadar sağlığa zararlı olsa da kahve fallarında olumlu olarak değerlendirilmektedir. Kişilerin normal hayatta sıkıntılı durumların arkasına sığınarak kullandığı sigara kahve fallarında daha güzel anlamları içermektedir. Uzman âlimler rakiplere karşı zafer kazanmak, galibiyet almak, rahat bir yaşam sürmek olarak yorumlamaktadır. Falda görülen sigara kişinin beklediği sonuçları elde edeceğini, karlı yatırımlar yapacağını işaret etmektedir. Aynı zamanda dertsiz ve tasasız bir hayatı da işaret eder durumdadır. Fal sahibi için hem maddi hem manevi anlamda rahat yaşanacak günlerin habercisidir. 

Kariyer anlamında değerlendirildiğinde iş çevresinden takdir görmek ve rakiplerini üstün gelmek olarak yorumlanmaktadır. Kişi alanında uzmanlaşarak hem maddi hem de manevi gücünü arttıracaktır. İş çevresinde kıskanılan biri olacağı bir konuma yükselecektir. 

Falda
Falda Sigara Görmek Ne Anlama Gelir 

Aşk hayatı anlamında değerlendirildiğinde ise ilişkisini bir adım ileriye taşıyacağına delalettir. Uzun zamandır devam eden birliktelikte nişan ya da evlilik gibi kararlar alınmasına delalettir. Düğün dernek gibi hazırlıkların da temsilcisi olarak kabul edilir. Evli kimselerin falında görülmesi halindeyse sorunlardan kurtulmak eski huzura ve muhabbete kavuşmak olarak yorumlanır. Eşler arasında yaşanan tartışmalar son bulacak ve huzurlu bir döneme gireceklerdir. Genel manada olumlu olarak değerlendirilen bir fal sembolüdür. 

Falda Dumanı Tüten Sigara Görmek

Geciken ya da aksayan işlerden dolayı çeşitli üzüntülerin yaşanacağına delalet olan ve semboldür. Kahve falında dumanı tüten sigara görülmesi bazı işlerin yarım kalacağını, kişinin kısa süreli olarak maddi darlığa düşeceğini işaret etmektedir. Ufak tefek aksiliklerin yaşanacağı fakat amaca ulaşılacağı şeklinde de yorumlanır. Fincan sahibi manevi olarak çaresiz ve güçsüz hissedeceği bir sürece girecektir. Fal sahibinin elinin koluna bağlanacağı zor bir süreç yaşanacaktır. Fırsatları iyi değerlendirememek nasihat almak ve azar işitmek olarak da yorumlanmaktadır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Erkek Görmek Neye İşarettir?

Falda Sigara İçen Birini Görmek

Fal sahibi için fikir alışverişi yapacağı bir döneme gireceğine ifade etmektedir. Aynı zamanda aile büyüklerinden yardım istemek akıl almak olarak da değerlendirilmektedir. Özellikle yardım almak ve yardım etmek şeklinde tabir olunmaktadır. Birlik ve beraberlik içinde gelişecek bir işe ya da bir etkinliğe de işaret etmektedir. Fal sahibi mevcut sıkıntılarını çözüme kavuşturacaktır. Özellikle iş konularıyla ilişkilendirilen bir semboldür. Yeni bir girişimde bulunmak ya da ortaklık yapma düşüncesi şeklinde de yorumlanmaktadır. Fal sahibi kafa patlatacağı ve düşünce olarak yoğunlaşacağı bir girişimde bulunacaktır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü