1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Semer Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Semer Görmek

Müjdeli haberlerin işareti olarak kabul edilen bir semboldür. Kahve falında semer görülmesi özellikle aşk hayatı ve kariyer hayatıyla yorumlanır. Kişinin güzel günlere kavuşacağına ve müjdeli bir haber alacağına işaret etmektedir. Kariyer anlamında değerlendirildiğinde üst makama yükselmek ya da görevinde iyi bir noktaya gelmek olarak değerlendirilir. Kimi yorumcular ise söz sahibi olmak, saygınlık kazanmak ve hatırı sayılır biri olarak anılmak şeklinde yorumlamaktadır. Fal sahibi çevresinden takdir geleceği bir başarıya imza atabilir. Ayrıca sevilen sayılan biri olarak toplumda kabul görmek olarak da değerlendirilmektedir. Aşk hayatı açısından değerlendirildiğinde ise kahve falında görülen semer evlilik olarak yorumlanmaktadır.

Bekâr kimselerin kahve falında semer şeklinin görülmesi zengin bir kısmetle hayatını birleştireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rahat ve güzel bir hayat yaşamak mutlu bir evlilik gerçekleştirmek olarak da ifade edilir. Evli kimselerin falında görülmesi ise bolluk ve refah için de geçecek bir yaşama temsil etmektedir. Kişinin mevki sahibi olacağına ve maddi bolluk içinde yaşayacağına delalettir. 

Falda
Falda Semer Görmek Ne Anlama Gelir 

Kahve falında tabakta semer şeklinin görülmesi ise maddi sorunların kısa süre içerisinde son bulacağına işaret etmektedir. Özellikle parasal konularla ilgili durumları ifade etmektedir. Kişiye borçları varsa onlardan kurtulacak ve geçimini rahatlıkla sağlayacak bir duruma gelecektir. Uzman âlimler tarafından genel manada olumlu olarak değerlendirilen sembollerden biridir. 

Falda Semerli Eşek Görmek 

Büyük atılımları ve yeni gelişmeleri ifade eden bir semboldür. Fal sahibinin hayatında gerçekleşecek yeniliklere işaret etmektedir. Özellikle iş yaşantısında yeni girişimler ya da işte değişiklikleri yaşanabilir. Kahve falında semerli eşek görülmesi yeni atılımlarla adından söz ettirmek bir alanda uzmanlaşmak anlamına gelmektedir. Kişinin yakın zaman içerisinde uzun zamandır planladığı bir girişim ya da ortaklık içinde bulunacağına delalettir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Sandal Görmek Neye İşarettir?

Falda At Semeri Görmek 

Parayla ve maddi kazançlar ilgili değerlendirilen sembollerden biridir falına bakılan kişi için ek bir gelir ya da kazanç elde etmek olarak yorumlanır. Kişi elini attığı işlerden Karlı olarak ayrılacaktır. Aynı zamanda yatırım yapmak ve büyük miktarlarda para kazanmak olarak da yorumlanmaktadır. Kahve falında alt semeri görülmesi, makam mevki sahibi olmak olarak değerlendirilir. Kişinin maddi rahatlıkla birlikte hayatını huzurlu ve mutlu geçireceğine delalettir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü