1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Sarmaşık Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Sarmaşık Görmek

Falda sarmaşık hemen her şeyi sarıp sarmalayan bir bitkidir. Falda sarmaşık görmek bununla özdeşleşen bir yorumlamaya tabidir ve bağlılık ile aşk arasında dolaşan anlamlara karşılık gelir. Keza falında sarmaşık gören birisinin ailesiyle olan bağlılığı üst noktalardadır. Asla ailesinden vazgeçmeyeceği gibi kişinin ailesiyle olan bağlılığı ve ilişkisi insanlara ilham olur. Herkes tarafından takdir edilen bir aile yaşantısına sahiptir.

Aşk tarafında ise sarmaşık biraz riskli bir yorumlamayla karşımıza çıkar. Profesyonel fal yorumcularına göre kahve falında sarmaşık görmek aşk hayatında ciddi bir çalkantılı dönemin başlangıcıdır. Çünkü tutkulu bir aşk yaşanacaktır fakat bu aktif bir biçimde devam eden ilişki değil yeni bir ilişki olacaktır. Yani hali hazırda sevgilisi olan ya da evli olan bir kişi kahve fincanında sarmaşık görüyorsa yakın gelecekte ilişkisinin biteceği, çok daha tutkulu ve fırtınalı bir aşk hayatı olacağı müjdelenir. 

Falda
Falda Sarmaşık Görmek Neye İşarettir?

Bu durumda müjde anlamının olduğunu da özellikle hatırlatmak gerekiyor. Uzman fal yorumcuları bu noktada biraz temkinli yaklaşabiliyor. Zira kahve falında sarmaşık çıkması yeni bir aşka yelken açmanın habercisi olabiliyorken aynı zamanda mevcut ilişkiye dair yeni müjdelere de gebe olabiliyor. Sevgililer için evlilik yolunun açılması, evliler için çocuk gibi ilişkiyi pekiştirecek müjdeler alınması bunlara örnek gösterilebilir. 

Partnerden gelecek yeni ve sevindirici haberlere açık olmanız gerektiğini ve zamanının da kahve falında sarmaşık boyuyla alakalı olduğunu unutmamalısınız. Sarmaşık ne kadar uzunsa müjdeli habere o kadar kısa sürede ulaşacaksınız demektir. Yıllardır fal bakan uzmanlara göre sarmaşık ya mevcut ilişkide çok mutlu olunacağı ya da mevcut ilişkinin sona ermesi ve yeni bir ilişkiyle mutluluğa adım atılacağı şeklinde sentezlenmektedir. Dolayısıyla anlamsal olarak hem pozitif hem de negatif durumlara sebebiyet verebilecek bir fal sembolüdür. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Kırkayak Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü