1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Sandık Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Sandık Görmek

Falda maddi sıkıntılardan bunalanların en rahatladığı sembolün sandık olduğunu söylemek mümkündür. Günümüzde pek karşılığı olmasa da geçmiş dönemlerde hazineler, yatırımlar ve kişisel birikimler hep sandıklarda tutulurmuş. Buna istinaden kahve falında sandık çıkması çok ciddi bir maddi getiri anlamına geliyor. Bu yalnızca kazanç yani maaş minvalinde de değil. 

Özellikle yüklü miktarda bir para akışıyla içerisinde olunan borç batağından kurtulma, ciddi bir paranın ele geçmesiyle rahat bir nefes almak üzerine yorumlar mevcut. Çoğunlukla kahve falında sandık görmek miras habercisi olarak tanımlanabiliyor. İşyerinden alınacak olan yüksek miktarlı bir tazminat, çek veya avans için de aynı şeyleri söylemek mümkün. 

Falda
Falda Sandık Görmek Neye İşarettir?

Uzun zamandır onay beklediğiniz kredinin çıkması, kredi kartı limitinizin yükselmesi, çıkmaz bir noktaya sürüklenmiş ödemelerinizin rayına oturması gibi durumlar şu dönem için gayet makul. Maddi getirinin en büyük sebebinin iş hayatı olduğunu hesaba katarsak direkt olarak kariyer basamaklarını da burada dikkate alabiliriz. Kişinin işyerinde yeni terfilerle, daha üstün pozisyonlarla karşılaşması ve gelirinin artması falda sandık çıkması ile doğru orantılıdır.

Profesyonel fal yorumcuları sandığın fincandaki konumuna ve özellikle de yapısına bağlı olarak da çeşitli yorumlarda bulunabiliyor. Mesela kahve fincanında açık sandık görmek aslında elinize geçmesi muhtemel olan o toplu paranın şimdiden başkaları tarafından paylaşıldığına işarettir. Yani bir miras kalması durumunda aslında sizin hakkınızın yenmeye başlandığını bile ifade ediyor olabilir. 

Bir başka bakış açısıyla sandığın küçük gözüküyor olması uzun süre sonra bu toplu paraya erişebileceğinizi gösterir. Yine bir miras söz konusu olabilir ancak büyüklerin yaşamları devam ettiği sürece sizin bundan faydalanamamanız ve uzun yıllar maddi sıkıntınızın sürmesi mümkündür. 

Uzman fal yorumcularının kahve fincanında sandık görmek üzerine bir diğer yorumlaması ise sandığın bir başkasının elinde olması üzerinedir. Böylesi durumlarda ise elinize büyük bir para geçerek sizi rahatlatacaktır. Ancak bu para size bir başkası vasıtasıyla ulaşacaktır. Dolayısıyla miras dahi olsa ya da hak edilmiş bir ödeme bile olsa siz direkt olarak bu maddi ferahlığa ulaşamayacak, ancak birisinin yardımıyla buna sahip olabileceksinizdir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Öküz Arabası Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü