1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Salıncak Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Salıncak Görmek

Kahve falında salıncak şeklinin çıkması fal yorumcuları tarafından karışıklık olarak ifade edilmektedir. Pek rastlanmayan bu sembol kimi yorumcular tarafından olumlu olarak görülür. Kimileri tarafından da pek hayırlı olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibinin yaşayacağı manevi karışıklıkları ve ruhsal durumundaki iniş çıkışları işaret eder durumdadır. 

Aynı zamanda karar verilmesi gereken durumların söz konusu olduğuna delalet olarak kabul edilir. Bir işe başlamaya ya da yarım bırakmaya da işaret olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibi yakın zamanda deneyim ve tecrübe sahibi olan birinden destek alma ihtiyacı hissedebilir. Falda çıkan salıncak sembolü özellikle iş yaşantısında gerçekleşecek olan gelişmeleri de ifade etmektedir. Falında salıncak şekli çıkan kişi, büyük bir değişiklik yaratacak bir karar almaya zorlanabilir. Alınacak bu karar kişinin hayatının tüm alanlarını etkileyecektir. Kişinin yeni bir iş girişimi düşüncesi var ise gerçekleştirmesi yakın zamanda olacaktır. Fakat çok büyük karlar elde edemeyeceği hatta zarar girebileceği söylenir. 

Falda
Falda Salıncak Görmek Ne Anlama Gelir 

Bazen de aşk hayatında verdiği emeğin karşılığını alamamak ve yerinde saymak olarak değerlendirilmektedir. Falında salıncak şekli çıkan kimse şehir ya da bir iş değişikliği yaşayabilir şeklinde de yorumlanmaktadır. Alınacak risklerde olumlu sonuçlar doğmayacaktır. Genel anlamda salıncak sembolü hayal kırıklığı, yerinde sayma ve karışıklık olarak değerlendirilir.Falda Salıncakta Sallandığını Görmek 

Fal sahibi için kısa süreli olacak iş ve aşk deneyimlerine işaret etmektedir. Kişinin kuracağı ilişkilerin uzun soluklu olmayacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda fal sahibinin karşısına çıkacak dengesiz ve kararsız insanlara da işaret etmektedir. Fal sahibinin istediği konuma ulaşmakta zahmet çekeceğine rivayet edilir. Usta yorumcular salıncakta sallanmayı cefa çekmek ve dikiş tutturamamak olarak yorumlamaktadır.Falda Boş Salıncak Görmek 

Sahibini bekleyen güzel günlere ve hayırlı iş kapılarına işaret olarak kabul edilir. Özellikle iş ve aşk yaşantısında yol ayrımında olmayı nitelemektedir. Fal sahibinin doğru kararlar almasıyla, hayırlı sonuçlarla karşılaşmasına delalettir. Kimi yorumculara göre ise emek verilen işten sonuç alınamayacağına, kararsızlıktan dolayı oluşacak maddi kayba işaret etmektedir. Boş salıncak şeklinin doğru yorumlanabilmesi için etrafındaki sembollerle birlikte değerlendirilmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Manda Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü