1. Anasayfa
 2. Fal

Falda ‘S’ Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda ‘S’ Harfi Görmek

Falında ‘s’ harfi çıkanlar kararlı kişilerdir. Fal sahibi uzun süredir stres altında olabilir. Bu stres onu oldukça yormaktadır. Fal sahibi artık bu süreçten kurtulmak isteyecektir. Bunun için bazı atılımlarda bulunacaktır. Yapacağı bu atılım yolculukla ilgilidir. Fal sahibi bir tatile çıkmak isteyebilir. Bu tatil onun psikolojik yapısına iyi gelecektir. Tatilde sevdiklerinin yanında olması onun için daha iyi olacaktır. 

Fal sahibi uzun süredir bir karar verme aşamasında olabilir. Bu karar onun hayatında önemli bir yer tutacaktır. Bu yüzden kişi karar verme de zorlanıyor olabilir. Fakat fal sahibi artık bu kararı verecek ve bu durum hayırlı olacaktır. Bu karar onun ve ailesinin hayatında önemli bir yer tutacaktır. 

Falda
Falda ‘S’ Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki ‘s’ harfinin bir diğer anlamı da ilişkidir. Fal sahibi erkek ya da kadın fark etmeksizin yeni bir ilişkiye adım atabilir. Bu ilişki onun için hayırlı olacaktır. Ayrıca sonu da evlilik olacaktır. Fakat evlilik sürecinde bazı kavgalar olabilir. Ama bu kavgaları fazla abartmaya gerek yoktur. Kavga uzarsa sonu riskli olabilir. Bu yüzden büyütmek yanlış olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Büyük Balık Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü