1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Pirana Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Pirana Görmek

Kahve falında çıkan pirana şekli kişi için uğursuzluğu ve şanssızlığı işaret eder. Eğer beklenen bir haber ya da bir gelişme söz konusuysa olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Aynı zamanda falına bakılan kişi için maddi ve manevi zarara uğramasını da işaret etmektedir. Kahve fallarında çıkan hayvan sembolleri hayvanların baskın özelliklerini de barındırdığı için yorumlar buna göre yapılır. Pirana da fal sahibinin çevresinden zarar göreceğini ve üzüntü duyacağına işaret etmektedir. Özellikle iş hayatında rakiplerinin tuzak kurduğuna ve zarar görecek girişimlerde bulunduğuna delalettir. Kişi bunlara tedbir olarak planlarını herkesle paylaşmamalı ve emin adımlarla hareket etmelidir. 

Ayrıca fal sahibinin hayal ettiği makama ulaşması zaman alacak şeklinde de yorumlanmaktadır. Maddi anlamda kazancın azalacağına, yatırımlardan kar elde edilemeyeceğine işarettir. Kişinin parasının bereketsiz olacağına yorulur. Fal sahibi eğer yeni bir girişim aşamasındaysa bunu biraz ertelemelidir. Beklenmedik gelişmeler ani maddi kayıplar yaşatabilir şeklinde de ifade edilir. Uzman fal yorumcularına göre işlerin bozulması, maddi kayıpların yaşanması ve geçim darlığına düşülmesi olarak da yorumlanmaktadır. 

Falda
Falda Pirana Görmek Ne Anlama Gelir 

Özel yaşantı ve aşk hayatı ile ilgili de pek olumlu anlamları yoktur. Falına bakılan kişi için hasret çekmek, anlaşmazlık yaşamak ve ilişkinin bozulması şeklinde yorumlanır. Kişi hem maddi hem de manevi olarak zor bir sürecin eşiğine gelebilir. Kahve falında fincanda çıkan pirana şekli, kişinin kendi yaşantısıyla alakalıyken tabakta çıkan şekil ise ailevi ilişkileri temsil etmektedir. Fal sahibinin tabağında pirana şeklinin çıkması hane içerisinde yaşanacak huzursuzluklara, tartışmalara işaret etmektedir. Kısa süreli yaşanacak bu tatsızlıkların etkisi geniş bir zamana yayılabilir şeklinde yorumlanmaktadır.

 Falda Akvaryumda Pirana GörmekSahibinin hem kendi yaşantısı hem de aile yaşantısı için büyük üzüntüleri işaret etmektedir Eğer bir hastalık söz konusuysa sürecin Zorlu geçeceğine Hatta kayıplar yaşanabileceğini delalettir. Kişi manevi olarak zor zamanlar geçirecek ve Yalnızlık hissine kapılacaktır. Olumlu olarak değerlendiren fal yorumcularına göre ise fal sahibinin beklenmedik bir sürprizle karşılaşacağına ve mutlu olacağına delalettir aynı zamanda kişinin rakiplerine karşı Üstün geleceğine ve bulunduğu yerde söz sahibi olacağına rivayet edilir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Vücut Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü