1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Patlıcan Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Patlıcan Görmek

Her zaman tezatlara sebep olan patlıcan insanlar tarafından bazen sevilen, bazen ise nefret edilen bir yemeğe dönüşebiliyor. Kahve falında patlıcan yorumu da benzer bir nitelik taşıyor. Çünkü başarı anlamına da gelen patlıcan sembolünün aynı zamanda üzüntüye yoğrulduğu da görülebiliyor. Saygın olma durumu ya da çeşitli sıkıntılar için de gösterge olabiliyor. 

Kahve falında patlıcan çıkması çok büyük başarılara imza atarak üst düzey bir saygınlık kazanılacağına işaret olabilir. Bazı fal yorumcuları özellikle bunun üzerinde duruyor olsa da bazılarına göre falda patlıcan anlam olarak kişinin büyük bir oyun içerisinde olduğu yönündedir. Yakın çevresi, ailesi, sevgilisi ya da arkadaşlarının arkasından çevirdiği çok sayıda dümenin farkında değildir. Zaman içerisinde bu oyunlar bir bir ortaya çıkacak ve kişi gerçekle yüzleşerek acı bir tecrübe yaşayacaktır. 

Falda
Falda Patlıcan Görmek Neye İşarettir?

Profesyonel fal yorumcuları ise kahve fincanında patlıcan gördüklerinde bunu üzüntüye ve derin sarsıntılara yoğurabilir. Zira büyük sıkıntıları sembolize eden bir simge olarak görürler. Kimi fal yorumcusu ise tıpkı fal baktıranın arkasından yakın çevresi tarafından oynanan oyunlar gibi dedikodu kazanının içerisinde olduğunu vurgular. Arkasından sürekli olarak konuşanlar, dedikodusunu yapanlar, onu çekiştirip duranlardan bahseder.

Böylesine üzüntü ve sıkıntı verici anlamlarının yanı sıra kahve falında patlıcan çıkması tabii ki olumlu yorumlara da gebedir. Örneğin zenginlik ve saygınlık bunlar arasında ilk sırada geliyor. Fakat genel anlamda patlıcanın kahve falında daha yüksek bir maddi getiriye işaret ettiğini savunan uzman fal yorumcularına rastlayabiliyoruz. Yüksek maddi getiriyle beraber artan yaşam standartları ise huzuru ve refahı simgeliyor. 

Duygusal anlamda ikili ilişkilere yönelik fal yorumları ise kahve fincanındaki patlıcan söz konusu olduğunda gayet pozitif bir şekilde karşımıza çıkıyor. Uzman falcıların ortak görüşü çevresi tarafından çok iyi bilinen ve saygınlığıyla tanınan, zeki ve bir o kadar da merhametli olan kişilerle karşılaşılacağından dem vuruluyor. Temiz kalpli olan ve tüm hayatı boyunca iyiliklerle adım atmış olan bu kişiyle başlayacak olan duygusal bağın geleceğinin olduğu ise gayet açıktır. Yani aşk anlamında pozitif bir beklenti varsa kahve fincanında patlıcan görmek gayet makul bir sonuca dönüşüyor. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Gökkuşağı Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü