1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Pati Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Pati Görmek


Kahve fallarında pati şeklinin görülmesi genel manada fal yorumcuları tarafından olumsuz olarak değerlendirilmektedir. Kısa süreli de olsa yaşanacak bazı maddi ve manevi sıkıntıların habercisi niteliğindedir. Fal sahibi üzüleceği durumlar yaşayacak ve manevi olarak bir bunalıma girecektir. Aynı zamanda aile içi huzurun bozulması olarak da değerlendirilmektedir. Bazı yorumculara göre ise, kahve falında pati şeklinin çıkması, kişinin sağlığı ile ilgili durumları ifade etmektedir. Yaşanacak olan sağlık sorunlarını temsil ettiği yönünde görüşler vardır. Fal sahibi içinde bulunduğu dönemde sağlığına dikkat etmeli ve önlemler almalıdır. Yorumculara göre, yaşanacak olan bazı maddi sorunlarında habercisi niteliğindedir. Kişiyi hem özel hayatı hem de iş hayatında çeşitli sorunlar beklemektedir. Fal sahibi bunların çözümü için çevresinden destek alacaktır.

Falına bakılan kişinin tabağında görülen pati şekli ise, aile içinde yaşanacak sıkıntılara işaret etmektedir. Kişi bu sıkıntıları çözmek için büyük bir mücadele verecektir. Aile işlerinde yaşanacak bir takım karışıklıklar ya da anlaşmazlıklar sıkıntılı bir süreç yaşatacaktır. Olumlu olarak değerlendiren yorumculara göre ise, kişinin hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşeceğine delalettir. Falına bakılan kişinin duaları kabul olacak ve isteklerini ulaşacaktır. Ayrıca kimi yorumculara göre de, destek almak ya da yardım etmek anlamlarına da gelmektedir. Fal sahibi bu süreç içerisinde birinden yardım görebilir ya da çevresine yardım edebilir şeklinde yorumlanır.

Falda
Falda Pati Görmek Ne Anlama GelirFalda Büyük Pati Şekli GörmekKişinin falında görülen büyük pati şekli hem kazanç hem de rütbe anlamlarını taşımaktadır. Fal sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin yaşayacağını delalettir. Bu gelişmeler ışığında fal sahibi çeşitli sıkıntılar içerisine girebilir ve zorluklar yaşayabilir. Özellikle ortaklık girişimi gibi durumlar söz konusuysa fal sahibi için hayırlı olarak sonuçlanmayacaktır. Kişi bu dönem içerisinde yapacağı girişimler ve iş ilişkilerine dikkat etmelidir. Bazı yorumculara göre kişinin alacağı kararlardan dolayı pişmanlık duymasına ve zarar görmesine delalettir. Kahve falında çıkan büyük pati şeklinin değerlendirilmesi için, etrafındaki şekillerle birlikte iyi analiz edilmesi gerekir. Uzman falan yorumcuları bir bütün olarak yapılan değerlendirmenin, daha sağlıklı öngörülere yol açacağını belirtmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Nar Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü