1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Parmak Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Parmak Görmek

Falda parmak görmek vücudumuzun en önemli parçalarından birisi olan parmaklarımız gündelik hayatımızı idame ettirmemizde kilit öneme sahiptir. Kahve falında parmak çıkması için de benzer bir noktadan söz edebiliriz. Özellikle çok farklı anlamlara geldiğinden dolayı kahve fincanında parmak görmek merak duygusunu kabartabiliyor.

Bazı tecrübeli fal yorumcuları falında parmak görülen kişinin dini vecibelerinden uzaklaşarak daha günahkar bir hayat yaşadığına dem vurmaktadır. Özellikle dini hassasiyetleri olan fakat son dönemlerde ibadet etmekten kaçınan insanlarda bu durum sık sık gözlemlenebiliyor. Ki normal şartlarda da parmak sembolünün kahve falındaki anlamsal bütünlüğü zarar ya da yaşanacak olan beklenmedik kötü olaylar şeklinde tanımlanıyor. 

Falda
Falda Parmak Görmek Neye İşarettir?

İnsan hayatı planlanan bir doğruda ilerler ve çoğu zaman aslında bu planların tutmadığıyla yüzleşiriz. İşte bu bağlamda da kahve fincanında parmak çıkması ciddi bir başarısızlığın sembolüne dönüşebiliyor. Çünkü iş hayatında düşündüklerinizin hayata geçmemesi, sürekli olarak beklentilerinizin tam tersinin çıkması gibi sonuçlar doğurabilir. 

Zarara yönelik bu tip olumsuz yorumlardan sonra kahve falında parmak görmek ile ilgili pozitif yorumlardan da söz etmek gerekiyor. Profesyonel fal yorumcuları parmak gördükleri bir fincanda falın sahibine kısmetten söz ederler. Üstelik bekâr biri için hayırlı bir kısmete yoğrulan parmak sembolü evliler için de erkek çocuk sahibi olacağı anlamına gelmektedir. 

Eğer ki bekâr bireylerin falından söz ediliyorsa uzman fal yorumcuları aşk hayatına dair umut veren detaylar paylaşır. Mevcut partneriyle çok mutlu bir sevgililik süreci yaşayacağını ve aynı zamanda bu sevgililiğin de mutlu mesut bir evlilikle taçlandırılacağını vurgular. Kahve falında parmak görmek aynı zamanda evliler için de çocuklu ve huzurlu bir aile yaşantısının sembolüdür. 

İş hayatında olumsuzluklara gebe olan fakat aşk hayatında pozitif bir anlam içeren falda parmak çıkması durumunu yaşıyorsanız karakterinize dair de bazı ipuçlarını merak ediyor olabilirsiniz. Parmak fal yorumlarında cömert insanların ortak paydasıdır. Aynı şekilde sevgiyi de sembolize eder. Sevginin ve cömertliğin olduğu yerde de mutluluk kaçınılmaz bir hal alır. Aynı şekilde huzur hane içerisinde artarak var olmaya devam eder.

İlginizi Çekebilir;  Falda Öküz Arabası Görmek Ne Anlama Gelir

Bu süreçte falına bakılan kişinin kahve fincanında çıkan parmak üzerinden bazı çıkarımlar yapması mümkün olur. Uzman fal yorumcuları da bu noktada tavsiyelerini iletirler. Çünkü aşk hayatında da iş hayatında da tüm planları alt üst olabilir ve hiçbir şey beklediği gibi gitmeyebilir. Bu da umutsuzluk, mutsuzluk ve var olan huzurun sona ermesi anlamına gelir. Tüm duygu ve düşüncesini dikkatli bir biçimde tek bir noktaya odaklayarak hareket etmenin faydalı olacağı zamanlar yaşıyorsunuz diyebiliriz. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü