1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Paraşüt Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Paraşüt Görmek

Falda görünen paraşüt bir fal sembolü olmasına rağmen çok sayıda anlamı bünyesinde barındırmaktadır. Falda paraşüt görmek herkese nasip olmaz. Fakat hem olumlu hem de olumsuz pek çok yorumlamaya da tabi olduğunu vurgulamak gerekiyor. Öncelikli olarak kahve fincanında paraşüt çıkması kişinin çok uzun süredir hayalini süsleyen bir şeyin gerçekleşeceği anlamını taşıyor. 

İsteklerinizi ve hayalini kurduğunuz şeyleri göz önüne aldığınızda bu süreçte gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Hedefinize doğru ilerlerken başarıyla beraber zenginliğe erişeceğinizin sembolü de aynı şekilde paraşüttür. Kahve falında paraşüt çıkması zenginlik anlamına geldiği gibi aynı zamanda cimrilik olarak da yorumlanabiliyor. Yani bazı uzman fal yorumcuları falında paraşüt gördüğü kişilere cimriliğinden yakınabiliyor. 

Falda
Falda Paraşüt Görmek Neye İşarettir?

Genel anlamda ise profesyonel fal yorumcuları fincanda çıkan paraşütü para ve zenginlik üzerine kurguluyorlar. Ki bununla beraber de kişinin oldukça eli açık bir birey olduğunun altını çiziyorlar. Yani cimrilik ile cömertlik farklı fal yorumcuları tarafından fincanda paraşüt göründüğünde dile getirilebiliyor. 

Tam bu noktada bazı fal yorumcularına göre zenginliğe erişmiş, parasal açıdan herhangi bir sorun yaşamayan fakat parasını her zaman boş yere harcayan insanları temsil edebiliyor. Hatta bu öyle bir noktada ele alınıyor ki fal baktıran bu insanların en temel özelliklerinden birisi bencillikleri oluyor. Kahve falında paraşüt görmek ile ilgili en kötü yorumlama ise bazı fal yorumcuları tarafından kişiyi bekleyen çok kötü günlerin yakın olduğu şeklinde yapılıyor. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü