1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Papatya Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Papatya Görmek

Çiçek şekilleri el fallardan sıklıkla rastlanan sembollerden biridir. Genel manada özel bir çiçek şekli görülmediyse rahatlığı huzuru ve neşe içinde geçecek hayatı temsil etmektedir. Falda çıkan papatya fal yorumcuları tarafından olumlu olarak değerlendirilen sembollerin arasındadır. Fal sahibine ulaşacak müjdeli güzel bir habere mutluluk içinde sürecek bir yaşantıya işaret etmektedir. 

Özellikle bekâr birinin falında papatya görülmesi yakından evliliğe dair önemli kararlar alacağına delalettir. Kişinin kısmeti açılacak şeklinde de yorumlanmaktadır. Evli birinin falında papatya çıkması ise eşiyle ağzının tadının yerinde olacağına hane içerisinde huzurlu ve bereketli bir geçim sağlanacağını delalettir. Kahve falında tabakta çıkan papatya şekli aile üyelerinin farklı yerlere dağılacağına işarettir. Bu bir iş dolayısıyla olabileceği gibi deniz aşırı bir yerde yaşamak ve hasret çekmek olarak da yorumlanmaktadır. Genel manada uzman yorumculara göre pozitif şeylerin habercisi olan hayırlı bir semboldür.

Falda
Falda Papatya Görmek Ne Anlama Gelir Falda Papatya Demeti Görmek 

Artan kısmet açılan şans kapıları ve ek kazançları temsil etmektedir. Kahve falında çiçek demeti görülen kişi şanslı bir döneme girer ve maddi bir bolluk içinde olur. Aynı zamanda birinden hediye almak ya da aniden çok güzel haber almak şeklinde de yorumlanır. Usta yorumcular yeni nasip kapılarına ve yeniliklere işaret eden bir sembol olarak kabul etmektedir.

Falda Yarım Papatya Görmek

Falına bakılan kişi için yarı yolda bırakılmak ya da bir işin eksik kalması sonu getirilemeyen girişimler olarak yorumlanmaktadır kişinin özel hayatıyla ilgili değerlendirildiğinde yarı yolda kalacağı güveninin boşa çıkacağını ifade etmektedir. İşe devam eden ilişkisinden Ayrılık yaşayabilir şeklinde yorumlanır. İş hayatı ile ilgili ise başladığı bir işin sonunu getiremeyeceğini Bundan dolayı sıkıntı yaşayacağını işaret etmektedir Aynı zamanda eksik kalan tamamlanamayan sorumlulukları da ifade eder durumdadır. Falda papatya topladığını görmek fal sahibi için ettiği duaların kabul olacağına istediği emellere ulaşacağıma işaret eden bir semboldür. Papatya topladığı görülen kimse emek verdiği işten ya da ilişkiden sonuç alacaktır aynı zamanda hayallerin gerçek olması ve mutlu bir döneme girmek olarak da yorumlanır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kılçık Görmek Neye İşarettir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü